Указ № ° 2014-513 від 20 травня 2014 року про створення; схема компенсації з урахуванням
Стаття 1
Державні службовці, які підпадають під згаданий закон від 11 січня 1984 р., Можуть скористатися, з одного боку, надбавкою на посаду, труднощами та досвідом, а з іншого боку, щорічною додатковою надбавкою, пов’язаною з наймом професіонала та способу служби, на умовах, встановлених цим указом.
Указами міністра, відповідального за державну службу, міністра, відповідального за бюджет, і, де це можливо, відповідного міністра після консультацій з компетентним технічним комітетом або Вищою радою державної державної служби встановлюють перелік органів та робочих місць, які отримують вигоду від надбавка за функції, труднощі та досвід та, де це можливо, щорічна додаткова надбавка, згадана у попередньому пункті.
Спільне розпорядження міністра, відповідального за державну службу, міністра, відповідального за бюджет, та відповідного міністра можуть, крім того, дозволити, згідно з таблицею асиміляції за класами, виплату надбавки за обов'язки, труднощі та досвід і, де це застосовно, щорічна додаткова компенсація, пов’язана із професійним залученням та способом служіння іншим посадовим особам еквівалентного рівня, які не належать до одного з органів чи посад, згаданих у другому пункті, та під час виконання обов’язків.

Стаття 2
Розмір надбавки за обов'язки, труднощі та експертизу встановлюється відповідно до рівня відповідальності та досвіду, необхідного при виконанні обов'язків.
Функції, зайняті державними службовцями одного органу чи статусом зайнятості, розподіляються між різними групами з урахуванням таких професійних критеріїв:
1 ° функції нагляду, координації, пілотування або проектування;
2 ° Технічність, досвід, досвід або кваліфікація, необхідні для виконання обов’язків;
3 ° Конкретні обмеження або ступінь викритості посади з огляду на його професійне оточення.
Кількість функціональних груп встановлюється для кожного органу або статусу зайнятості наказом міністра, відповідального за державну службу, та міністра, відповідального за бюджет, і, де це можливо, відповідного міністра.
Цей самий декрет встановлює мінімальні суми за класом та статусом роботи, максимальні суми, що стосуються кожної групи функцій, і максимальні суми, що застосовуються до персоналу, влаштованого за необхідності служби.
Виплата надбавки за обов'язки, обмеження та експертизу проводиться щомісяця.
Стаття 3
Розмір надбавки за обов'язки, труднощі та експертизу підлягає перегляду:
1 ° у разі зміни функцій;
2 ° Принаймні раз на чотири роки, за відсутності зміни функцій та з огляду на досвід, набутий агентом;
3 ° У разі зміни оцінки після підвищення.
Стаття 4
Державні службовці, зазначені у статті 1, можуть отримати вигоду від щорічної компенсації, яка враховує професійне залучення та спосіб проходження служби, що оцінюється за умов, встановлених у застосуванні статті 55 закону від 11 січня 1984 року.
Він становить від 0 до 100% від максимальної суми на функціональну групу, встановлену наказом міністра, відповідального за державну службу, та міністра, відповідального за бюджет, і, де це можливо, відповідного міністра.
Додаткова компенсація виплачується щорічно однією чи двома частками, не підлягаючи автоматичному поновленню з одного року на наступний.
Стаття 5
Надбавка за функції, труднощі та досвід та щорічна компенсація не включають усі інші премії та надбавки, пов'язані з функціями та способом служби, за винятком тих, що перелічені наказом міністра, відповідального за цю функцію. міністр, відповідальний за бюджет.
Стаття 6
Коли положення цього указу застосовуються вперше, щомісячна сума компенсації, отримана агентом за планом (-ами) компенсації, пов’язана з виконуваними функціями або проведеною оцінкою та, де це можливо, з результатами, за винятком будь-якої виплати виняткового характеру, тримається під посадою, надбавками та експертизою до дати наступної зміни службових обов'язків агента, без шкоди для перегляду з огляду на досвід, набутий у 2 ° статті 2.
Стаття 7
Стаття 8
Положення цього указу набувають чинності з першого числа місяця, що настає після його опублікування.
Стаття 9
Міністр закордонних справ та міжнародного розвитку, міністр екології, сталого розвитку та енергетики, міністр національної освіти, вищої освіти та досліджень, зберігач печаток, міністр юстиції, міністр фінансів та державних рахунків, міністр економіки, відновлення продуктивності та цифрових технологій, міністр соціальних справ та охорони здоров'я, міністр праці, зайнятості та соціального діалогу, міністр оборони, міністр внутрішніх справ, міністр прав жінок, міста, молоді та спорту, міністр децентралізації, державної реформи та державної служби, міністр культури і комунікацій, міністр сільського господарства, сільського господарства та лісового господарства, речник уряду та державний секретар, відповідальний за бюджет що стосується проблем, пов'язаних із виконанням цього указу, який буде опублікований é в Офіційному віснику Французької Республіки.
Вчинено 20 травня 2014 року.
Прем'єр-міністр:
Міністр децентралізації,
державної реформи
та державна служба,
Меріліс Лебранчу
Міністр закордонних справ
та міжнародний розвиток,
Лоран Фабій
Міністр екології,
сталий розвиток
та енергія,
Сеголен Роял
Міністр національної освіти,
вищої освіти
та дослідження,
Бенуа Хамон
Зберігання печаток,
Міністерство юстиції,
Крістіан Таубіра
Міністр фінансів
та державні рахунки,
Мішель Сапін
Міністр економіки,
продуктивне відновлення
та цифровий,
Арно Монтебур
Міністр соціальних справ
та здоров'я,
Марісоль Турен
Міністр праці, зайнятості
та соціальний діалог,
Франсуа Ребзамен
Міністр оборони,
Жан-Ів Ле Дріан
Міністр внутрішніх справ,
Бернар Казенюв
Міністр прав жінок,
міста, молоді та спорту,
Наят Вальо-Белкасем
Міністр культури
та спілкування,
Орелі Філіппетті
Міністр сільського господарства,
агропродовольство та лісове господарство,
прес-секретар уряду,
Стефан Ле Фолл
державний секретар
бюджетник,
Крістіан Еккерт