Указ № 2011-2048 від 30 грудня 2011 року, що стосується Кампус Франція - Легіфранс
Останнє оновлення даних для цього тексту: 01 січня 2013 р

- Стаття 4
- Стаття 5
- Стаття 6
- Стаття 7
- Стаття 8
- Стаття 9
- Стаття 10
- Стаття 11
- Стаття 12
РОЗДІЛ I: ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ (Статті 1-3)
Стаття 1
Кампус Франція, створений положеннями статті 6 вищезазначеного закону від 27 липня 2010 року, є державним промисловим та комерційним закладом, який знаходиться під наглядом Міністра закордонних справ та Міністра, відповідального за вищу освіту.
Стаття 2
Відповідно до місій, зазначених у статті 6 вищезазначеного закону від 27 липня 2010 року, Кампус Франція відповідає за:
1 ° Надавати послуги бенефіціарам міжнародних програм мобільності держави або її партнерів;
2 ° забезпечити у своїй галузі знань логістичну організацію семінарів, колоквіумів, конференцій та навчальних заходів;
3 ° Сприяти проведенню форуму “Campus France” із французькими вищими навчальними закладами, відповідальними за надання рекомендацій раді директорів державного закладу з питань міжнародної промоції вищої освіти у Франції;
4 ° координувати та допомагати виробляти реакцію Франції на міжнародні тендери у галузі сприяння вищій освіті; установа може також представити себе як оператор і відповісти на міжнародний тендер, не завдаючи шкоди кваліфікації установи у Франції;
5 ° Сприяти визначенню орієнтації простору Кампус Франція на дипломатичних посадах, щоб забезпечити найкраще формулювання між потребами, висловленими дипломатичними посадами, та потребами французьких вищих навчальних закладів.
Стаття 3
Трирічну конвенцію про цілі та засоби, укладену між державою та установою, спільно встановлюють міністр закордонних справ, міністр, відповідальний за вищу освіту, міністр, відповідальний за питання імміграції, та міністр, відповідальний за бюджет.
Ця угода визначає, зокрема, умови, за яких реалізуються стратегічні орієнтації та оперативні цілі, ресурси, виділені для реалізації цих цілей, і графік виконання. Він також визначає показники для забезпечення моніторингу та оцінки дій, що здійснюються установою.
РОЗДІЛ II: ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ (статті 4-12)
Стаття 4
Стаття 5
Термін повноважень членів ради директорів становить три роки, може поновлюватися один раз.
Мандат парламентаріїв та представників місцевих органів влади автоматично закінчується в кінці їх виборного мандату.
Заміна під час перебування на посаді представників персоналу підпорядковується положенням вищезазначеного закону від 26 липня 1983 року, коли вони припиняють виконувати свої функції або втрачають правоздатність, на яку їх призначили.
Стаття 6
Мандат членів ради директорів є безкоштовним, за умови відшкодування витрат на проїзд та проживання на умовах, передбачених згаданим указом від 3 липня 2006 року.
Члени ради директорів не можуть брати або зберігати будь-який інтерес чи обіймати будь-яку посаду в компаніях, що займаються організацією робіт, договорів постачання та обслуговування, або надавати послуги для цих компаній.
Стаття 7
Рада директорів засідає, скликається її головою, настільки часто, наскільки це вимагає належного функціонування закладу, і принаймні двічі на рік.
Скликання є правом, якщо про це вимагає урядовий уповноважений або один із представників у раді директорів міністра, відповідального за вищу освіту, або принаймні половина членів, визначених порядком денним, за умови, що Рада директорів не засідала більше двох місяців.
Члени ради директорів можуть брати участь у засіданні за допомогою відеоконференцій або електронного зв'язку, що дозволяє їх ідентифікувати та ефективно брати участь у колегіальному обговоренні.
На кожне засідання ради директорів складається протокол, який підписує голова та секретар. Протоколи негайно надсилаються урядовому уповноваженому, членам ради, членам контролера бюджету та генеральному директору установи.
Стаття 8
Стаття 9
I. - Рішення та обговорення ради директорів, крім згаданих у II та III, автоматично виконуються через п’ятнадцять днів після їх отримання урядовим уповноваженим, якщо останній не вимагає призупинення цього виконання протягом цієї затримки.
У цьому випадку Урядовий уповноважений передає це рішення або обговорення міністру закордонних справ та міністру, відповідальному за вищу освіту, який протягом місяця приймає рішення з моменту направлення та негайно інформує інших представників. ради директорів за своє рішення. За відсутності повідомлення про рішення про відмову Голові Ради Директорів протягом цього періоду, рішення або обговорення підлягають виконанню.
II. - Рішення та обговорення ради директорів, згадані в 7–10 ° статті 8, за винятком придбань, обмінів та відчужень будівель, автоматично виконуються через п’ятнадцять днів після їх отримання державним аудитором. орган, відповідальний за економічний та фінансовий контроль, якщо вони не вимагають призупинення цього виконання протягом цього періоду.
У цьому випадку вони подають це рішення або обговорення міністру закордонних справ, міністру, відповідальному за вищу освіту, і міністру, відповідальному за бюджет, які приймають рішення протягом одного місяця після їх направлення. За відсутності повідомлення про рішення про відмову Голові Ради Директорів протягом цього періоду, рішення або обговорення підлягають виконанню.
III. - Обговорення питань, що стосуються бюджету та фінансового рахунку, підлягають виконанню на умовах, передбачених Розділом III Декрету № 2012-1246 від 7 листопада 2012 року щодо управління державним бюджетом та бухгалтерським обліком. Рішення щодо придбання, обміну та відчуження будівель затверджуються на однакових умовах.
Рішення щодо позик підлягають виконанню лише після затвердження наказом Міністра закордонних справ та Міністра, відповідального за бюджет.
IV. - Усі рішення та обговорення передаються члену органу, відповідальному за економічний та фінансовий контроль.
Стаття 10
Генеральний директор закладу призначається указом.
Після призначення він отримує лист про заручини, підписаний міністром закордонних справ та міністром, відповідальним за вищу освіту.
Генеральний директор відповідає за виконання трирічної домовленості про цілі та ресурси, зазначені у статті 3, і, відповідно до неї, про політику установи.
Він відповідає за адміністративне та фінансове управління закладом, а також відповідає за:
1 ° Підготувати обговорення в раді ради директорів та забезпечити їх виконання;
2 ° Підготувати та виконати бюджет закладу та забезпечити, як уповноважений уповноваженим надходження та витрати, дотримання фінансового балансу; (1)
3 ° Забезпечити управління послугами закладу;
4 ° наймати, керувати та звільняти співробітників Campus France, які перебувають під її керівництвом; в цій якості він очолює раду працівників, веде переговори та підписує колективні договори про виконання робіт;
5 ° Представляти організацію у всіх актах цивільного життя та у відносинах з третіми особами, зокрема щодо підписання всіх актів та контрактів та усіх контрактів на роботи, поставки чи послуги;
6 ° Почати юридичні дії за умови отримання відповідних дозволів.
Генеральному директору допомагає заступник генерального директора, якого він призначає і який замінює його у разі його відсутності або перешкоди.
Він може делегувати свій підпис заступнику Генерального директора та особам, підпорядкованим йому, на умовах та обмеженнях, які він визначає, за винятком пунктів 1 та 4 цієї статті.
(1) Указ № 2011-2048 від 30 грудня 2011 р. Стаття 21 2 °: 2 ° набуває чинності з 1 січня 2013 р., Оскільки передбачає, що генеральний директор є уповноваженою особою доходів і витрат установи.
Стаття 11
Урядовий уповноважений установи призначається міністром закордонних справ.
Він може в будь-який час вимагати передачі всіх документів, документів чи архівів та проводити або проводив усі перевірки. Він повідомляє думку Уряду щодо порушених проблем.
Йому може надавати допомогу або представляти державна посадова особа, підпорядкована йому, зокрема, під час засідань ради директорів.
Ради ради директорів надсилаються йому на умовах, зазначених у статті 9.
Урядовий уповноважений або його представник може брати участь у засіданнях ради, зазначених у статті 12.
Стаття 12
РОЗДІЛ III: ФІНАНСОВИЙ ТА РЕЖИМ ОБЛІКУ (статті 13-17)
Стаття 13
I. - На державний заклад Campus France поширюються положення розділів I та III Декрету № 2012-1246 від 7 листопада 2012 року щодо управління державним бюджетом та бухгалтерським обліком.
Бухгалтер установи призначається наказом міністра, відповідального за бюджет, після консультації з генеральним директором.
II. - Організація підпорядковується економічному та фінансовому контролю держави, визначеним указами від 9 серпня 1953 року та 26 травня 1955 року вище. Економічний та фінансовий контроль установи здійснюється під керівництвом міністра, відповідального за бюджет, органом, відповідальним за економічний та фінансовий контроль. Розподіл цього повноваження та процедури здійснення його контролю за необхідності визначаються спільним розпорядженням міністрів, відповідальних за економіку та бюджет, прийнятим після інформування міністра закордонних справ та міністра, відповідального за вищу освіту.
Стаття 14
Бюджет закладу діє на календарний рік з 1 січня по 31 грудня.
Якщо бюджет не набув чинності до початку року, операції з витратами та доходами здійснюються на основі останнього затвердженого бюджету. Однак у разі необхідності та за висновком контролера бюджету ці операції можуть здійснюватися в межах прогнозів, що містяться у проекті, прийнятому радою директорів.
Стаття 15
Ресурси закладу - це ті, що зазначені у статті 3 згаданого закону від 27 липня 2010 року.
Установа може інвестувати свої наявні кошти на умовах, встановлених розпорядженням міністра, відповідального за бюджет.
Стаття 16
Витрати закладу включають:
1 ° Витрати на персонал;
2 ° експлуатаційні витрати;
3 ° Витрати на придбання та утримання рухомого та нерухомого майна;
4 ° Загалом, усі витрати, необхідні для виконання своїх місій.
Стаття 17
Він може бути запроваджений для створення органів доходів і авансових рахунків на умовах, передбачених декретом від 20 липня 1992 року, згаданим вище.
РОЗДІЛ IV: РІЗНІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ (Статті 18-22)
Стаття 18
В установі працюють працівники приватного законодавства. Він може скористатися допомогою чиновників, згаданих у статті 2 згаданого закону від 13 липня 1983 р., Посадових осіб парламентських зборів та магістратів судового порядку та посадових осіб, які не є носіями публічного права, на умовах, передбачених їх відповідними статутами.
З цією метою він підписує угоди з державою, відповідними громадами та установами, в яких конкретизується, зокрема, характер діяльності відповідних посадових осіб чи агентів, умови їх працевлаштування та оцінка їх діяльності.
Відповідно до статті 4 вищезазначеного закону від 27 липня 2010 року, відрядження державних службовців до установи для виконання місій, що здійснюють суспільні інтереси, не може отримати відшкодування протягом двох років, що настали після створення установи, або, згодом, протягом періоду, який не може перевищувати шести місяців.
Заклад зареєстровано у списку, передбаченому статтями L. 761-3 та L. 761-4 Кодексу соціального забезпечення.