Указ № 60-58 від 11 січня 1960 р., Що стосується системи соціального забезпечення постійних працівників
Останнє оновлення даних для цього тексту: 01 вересня 1989 р

- Стаття 21
- Стаття 22
- Стаття 23
- Стаття 24
- Стаття 25
- Стаття 26
Бенефіціари. (Статті 1-3)
Стаття 1
Цей указ встановлює застосовну систему соціального забезпечення у питаннях охорони здоров’я, материнства, смерті та інвалідності (тимчасові надбавки та догляд) для постійних працівників департаментів, муніципалітетів та їх державних установ, які не мають промислового характеру. до національного пенсійного фонду для працівників місцевого самоврядування або до спеціальної пенсійної схеми.
Стаття 2
Скористайтеся положеннями цього указу:
1 ° агенти, що працюють, з моменту їх перебування;
2 ° Агенти, відряджені відповідно до законодавчих положень, що застосовуються до них, або до іншої громади, або до іншої установи, постійні агенти якої також користуються системою соціального забезпечення, встановленою цим указом, або для здійснення функції громадського вибору або профспілкового мандату . У першому випадку зобов’язання, покладені цим декретом за рахунок громад та установ роботодавців, покладаються на громаду або на установу, до якої агент прикомандований. У другому випадку ці зобов'язання покладаються на громаду або організацію, яка відрядила агента;
3 ° Агенти за доступністю протягом усього періоду, протягом якого вони отримують винагороду або допомогу, в силу або статутних положень, які застосовуються до них, або статей 4, 5 та 6 цього указу;
4 ° Персонал на пенсії та вдови співробітників, які отримують пенсію за виплатою за схемою національного пенсійного фонду або за спеціальною пенсійною схемою, коли зацікавлені особи не здійснюють зарплатну або асимільовану діяльність;
5 ° Сироти, які отримують зворотну пенсію за схемою національного пенсійного фонду або за спеціальною пенсійною схемою, коли вони не отримують вигоду, ні особисто, ні як бенефіціари, із системи обов'язкового медичного страхування.
Стаття 2 BIS
Штатний штатний персонал, зазначений у статті 2 (1 ° і 2 °) вище, який працює за сумісництвом, отримує вигоди в натуральній формі, передбачені розділом II глави II зазначеного указу, і пропорційно до їх частки отриманої заробітної плати, грошові виплати, передбачені розділом I глави II того ж указу.
Однак смерть працівника, який працює за сумісництвом, передбачає виплату допомоги на випадок смерті, розрахованої на всю заробітну плату, що стосується його посади, рівня, ступеня та ступеня.
Стаття 2 Тер
Територіальні та лікарняні працівники, які перебувають у спеціальній відпустці, підлягають відрахуванню від виплат, рівних виплаті, встановленій у статті 18 (перший абзац) цього указу. Місцева влада та установи роботодавців зі свого боку сплачують внесок, визначений у статті 2 згаданого вище указу від 30 вересня 1967 року.
Коли вони не здійснюють діяльність, яка охоплюється системою обов'язкового соціального страхування, вони отримують виплати в натуральній формі від страхування на випадок хвороби та материнства на умовах, передбачених у статті 8 нижче. Якщо вони помирають, їх наступники мають право на допомогу в разі смерті за умов, передбачених у статті 7 нижче.
Стаття 3
Змінено указом 85-1353 1985-12-12 ст. 1 JORF 21 грудня 1985 року
Положення статей L. 372-1 та L. 372-2 Кодексу соціального страхування застосовуються до агентів, які розміщуються "під прапорами" в силу статутних положень, до яких вони поширюються.
Послуги (статті 4-10)
Грошові виплати. (Статті 4 - 7)
Стаття 4
Змінено указом 85-1353 1985-12-12 ст. 1 JORF 21 грудня 1985 року
I - У разі хвороби працівник, який вичерпав свої права на встановлену законом винагороду, але який відповідає умовам, встановленим Кодексом соціального забезпечення, має право на добові, зазначені у статті L. 321-1 зазначеного кодексу, має право на компенсацію, рівну сумі наступних елементів:
1 ° Половина (або дві третини, якщо у працівника є троє або більше дітей на утриманні) заробітної плати та допоміжних надбавок, за винятком тих, що прикріплені до виконання обов'язків, або які мають характер відшкодування витрат;
2 ° Половина (або дві третини, якщо у працівника є троє або більше дітей на утриманні) будь-якої надбавки за проживання, отриманої під час припинення роботи, якщо встановлено, що заінтересована особа, її дружина/дружина або діти на утриманні продовжують проживати в населеному пункті, де зазначена особа виконує свої обов'язки, або, у протилежному випадку, найвигідніший з надбавок на проживання, що стосується населених пунктів, де агент, його дружина або діти на утриманні проживають з моменту припинення роботи, без цієї суми можливість бути більшою, ніж розрахована в першому випадку;
3 ° Усі сімейні виплати.
Однак максимуми, передбачені статтею L. 323-4 Кодексу соціального забезпечення, застосовуються у випадках, зазначених у цьому параграфі.
II - Коли агент продовжує користуватися, у разі хвороби, статутними перевагами, але вони нижчі за розмір грошової допомоги медичного страхування, як визначено в пункті 1 цієї статті, зацікавлена особа отримує, якщо він виконує умови, зазначені у згаданому пункті, компенсацію, рівну різниці між цими грошовими виплатами та встановленими законом виплатами.
Стаття 5
Жінки-працівниці, які не можуть вимагати встановленої законом відпустки з оплатою за підгузники та грудне вигодовування, мають право на шість тижнів до передбачуваної дати пологів та вісім тижнів (1) після цього на розраховану добову відпустку за умов, викладених у статті 4 вище.
(1) (Тривалість післяпологової відпустки була збільшена до 10 тижнів законом 78-730 від 12 липня 1978 року, стаття 2)
Стаття 6
I - Персонал з інвалідністю, що знижує свою працездатність щонайменше на дві третини і який не може негайно приступити до виконання своїх обов'язків або бути прийнятим або прийнятим на пенсію, на їх прохання може бути визнаний тимчасово інвалідом.
II - Запит повинен бути надісланий до первинного фонду соціального страхування протягом наступного року:
Або дата закінчення встановлених законом прав на лікування, або послуга грошової допомоги від медичного страхування, передбачена у статті 4 вище;
Або дата консолідації шкоди, або дата стабілізації стану відповідної особи, оскільки це випливає з повідомлення, зробленого йому первинним фондом.
Первинний фонд направляє цей запит, з його думкою, громаді чи установі, до якої належить агент.
III - Тимчасова втрата працездатності оцінюється комітетом з реформ, передбаченим пенсійною схемою, до якої підпадає відповідна особа, беручи до уваги орієнтовну шкалу, передбачену статтею L. 28 (абзац 3) Цивільного та військового пенсійного кодексів щодо виходу на пенсію, незалежно від того, чи заперечує стан відповідної особи їй займатися оплачуваною діяльністю, крім своєї роботи.
Комісія з реформ проголошує:
З метою розподілу допомоги з тимчасової втрати працездатності, зазначеної у пункті 5 нижче, з моменту закінчення встановлених законом прав на лікування або надання грошової допомоги з лікарняного страхування, передбаченого у статті 4 вище;
З метою надання виплат у натуральній формі, передбачених у статті 9 нижче, які мають бути сплачені з дати або консолідації шкоди, або стабілізації стану відповідної особи, наприклад, якщо вона випливає з думки первинний фонд, або з моменту введення в користування допомоги по тимчасовій непрацездатності.
IV - Перевага страхування на випадок інвалідності надається, на думку комісії з реформування, періодами, що тривають максимум шість місяців, і можуть поновлюватися відповідно до початкової процедури.
Стан тимчасової втрати працездатності встановлюється рішенням органу, який має право призначити призначення, прийнятим за порадою первинного фонду та комісії з реформ.
Це рішення визначає у всіх випадках:
Ступінь інвалідності відповідної особи;
Точка відліку та тривалість стану інвалідності;
Характер вигод, на які зацікавлена сторона матиме право;
Ставка допомоги по інвалідності, яка може застосовуватися.
Повідомлення про рішення приймається до первинного фонду.
V - З метою визначення розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності Комітет з питань реформ класифікує зацікавлених осіб в одну з наступних трьох груп:
1 ° інваліди, здатні здійснювати оплачувану діяльність;
2 ° інваліди, абсолютно не здатні виконувати будь-яку професію;
3 ° Інваліди, які, будучи абсолютно не здатними до здійснення професії, крім того, зобов’язані звернутися за допомогою до третьої особи для здійснення звичайних актів життя.
Для інвалідів першої групи надбавка дорівнює сумі таких елементів:
а) 30% останньої заробітної плати, збільшеної на 30% непередбачених надбавок, за винятком тих, що прикріплені до виконання службових обов'язків, або які мають характер відшкодування витрат;
b) 30% допомоги на проживання, яка враховується відповідно до умов, викладених у 2 ° пункту 1 статті 4 вище;
в) Усі сімейні виплати.
Для інвалідів другої та третьої груп ставки 30% вище замінюються ставками 50%.
Однак загальна сума елементів, перелічених в а та b, не може перевищувати 30% або 50%, залежно від обставин, максимального прибутку, врахованого для розрахунку внесків на соціальне страхування.
Крім того, для інвалідів третьої групи загальна кількість предметів, перелічених в а та b, збільшується на 40%, без збільшення не менше мінімуму, передбаченого статтею 4 указу № 61-272 від 28 березня. 1961. Це збільшення не виплачується протягом періоду госпіталізації.
Допомога припиняється виплачуватися, як тільки співробітник поновлюється на роботі або виходить на пенсію, і, в будь-якому випадку, у віці шістдесяти років.