Законопроект, що стосується партнерських контрактів
Як зазначено в загальній заяві, постанова від 17 червня 2004 р. У своєму заголовку II (статті 14 - 18) внесла численні зміни до загального кодексу місцевих органів влади (КГКТ), щоб надати їм можливість укладати договори про партнерство . Насправді три чверті цих контрактів були підписані на місцевому рівні, і це в найрізноманітніших сферах: електроенергія, спортивне обладнання, високошвидкісний електронний зв’язок.

Подібно до того, як глава 1 законопроекту спрямована на сприяння використанню державою та її державними установами договору про партнерство, глава II, що включає статті 15-25, прагне вдосконалити положення, включені до КГЗТ, у 2004 році, щоб повернути цей новий інструмент державних закупівель є більш привабливим для місцевих органів влади та їх груп. За кількома винятками, законопроект лише повторює у своїй главі II положення першої глави.
Стаття 15 (стаття L. 1414-1 загального кодексу місцевих органів влади) - Послаблення режиму партнерських договорів місцевих органів влади та їх угруповань
Ця стаття модифікує статтю L. 1414-1 загального кодексу місцевих органів влади з метою зробити режим партнерських контрактів місцевих органів влади та їх груп більш гнучким, як зміни, внесені статтею 1 проекту Закону про контракти про державне партнерство ( див. вище: коментарі до статті 1).
Ваша комісія подає a поправка узгодження з поправкою, яку вона представила вам у статті 1, і пропонує прийняти статтю 15 таким чином модифікований.
Стаття 16 (стаття L. 1414-2 загального кодексу місцевих органів влади) - Розширення використання контрактів про партнерство
Ця стаття, яка змінює статтю L. 1412-2 загального кодексу місцевих органів влади, має тенденцію до збільшити використання партнерських контрактів, розширивши випадки, коли вони можуть бути використані, маючи стурбованість поважати рішення Конституційної ради від 26 червня 2003 року.
Маючи ідентичний предмет статті 2 законопроекту, який змінює статтю 2 постанови від 17 червня 2004 р., Що стосується державних контрактів про партнерство, ця стаття відрізняється лише переліком галузей, які, як вважають, відповідають критерію терміновості через їх пріоритетний характер. Таким чином, вони обмежуються двома із шести запланованих для держави, а саме:
- реорганізація закладів Міністерства оборони, в які втручається місцева влада;
- проведення операцій, пов'язаних з транспортною інфраструктурою, як частина проекту сталого розвитку, оновлення міст, покращення доступності для людей з обмеженими можливостями або обмеженою рухливістю та підвищення енергоефективності громадських будівель.
Інші сектори, заплановані для держави, не повинні бути місцевими органами влади, оскільки вони не компетентні у цьому питанні. Крім того, після консультацій з усіма зацікавленими міністерствами уряд не визначив жодного сектору, який слід вважати терміновим лише для місцевої влади.
Ваша комісія подає вас п’ять поправок мати об’єкти, ідентичні об’єктам, представленим у статті 2 53 (*), і пропонує прийняти статтю 16 таким чином модифікований.
Стаття 17 (ст. L. 1414-4 загального кодексу місцевих органів влади) - Заборони на проведення тендерів на контракт про партнерство
Ця стаття змінює статтю L. 1414-4 загального кодексу місцевих органів влади, що стосується заборони проведення торгів. Як пояснювалося вище (див. Вище: коментарі до статті 3), деякі люди фактично позбавлені права подавати пропозицію до контракту про партнерство.
Ваш доповідач зазначив відсутність гармонізації законопроекту: оскільки він подається на розгляд нашої асамблеї, остання уповноважує компанію, допущену до процедури захисту, подати пропозицію до контракту державного партнерства, але не до контракту місцевого партнерства.
Як результат, ваша комісія подає вас поправка координація для того, щоб дозволити компанії, яка здійснює процедуру захисту, представити пропозицію незалежно від державного суб’єкта, що укладає договір. Вона пропонує вам прийняти статтю 17 таким чином модифікований.
Стаття 18 (ст. L. 1414-5 загального кодексу місцевих органів влади) - Процедури, що застосовуються до контрактів про партнерство
Ця стаття змінює статтю L. 1414-5 загального кодексу місцевих органів влади з метою уточнення процедур, що застосовуються до контрактів про партнерство.
Ваша комісія подає вас їх поправки координація з тими, кого вона представила вам у статті 4 та пропонує прийняти статтю 18 таким чином модифікований.
Стаття 19 (стаття L. 1414-6 загального кодексу місцевих органів влади) - Кількість осіб, допущених до участі у контракті про партнерство
Ця стаття змінює статтю L. 1414-6 загального кодексу місцевих органів влади щодо кількості людей, допущених до участі у контракті про партнерство.
Ваша комісія подає вас a поправка узгодження з поправкою, представленою вам у статті 5, і пропонує прийняти статтю 19 таким чином модифікований.
Стаття 20 (стаття L. 1414-7 загального кодексу місцевих органів влади) - Опис процедур, що застосовуються до контрактів про партнерство
Ця стаття змінює статтю L. 1414-6 загального кодексу місцевих органів влади, що описує процедури, що застосовуються до контрактів про партнерство.
Ваша комісія подає вас дві поправки узгодження з викладеними в статті 6 та пропонує прийняти статтю 20 таким чином модифікований.
Стаття 21 (нова стаття L. 1414-8-1 загального кодексу місцевих органів влади) - Можливість укладення договору про партнерство у формі переговорної процедури
Ця стаття створює статтю L. 1414-8-1 у загальному кодексі місцевих органів влади, щоб відкрити можливість укладення договору про товариство у формі переговорна процедура. Інтерес до цього пристрою вже пояснювався у статті 6.
Ваш комітет пропонує прийняти статтю 21 без модифікації.
Стаття 22 (статті L. 1414-9 загального кодексу місцевих органів влади) - Умови укладення контракту про партнерство
Ця стаття вносить зміни до статті L. 1414-9 загального кодексу місцевих органів влади з метою уточнення умов надання контракту про партнерство (див. Вище: коментарі до статті 7).
Ваш комітет пропонує прийняти статтю 22 без модифікації.
Додаткова стаття після статті 22 (статті 1414-10 загального кодексу місцевих органів влади) - Розробка гармонізації з договорами про державне партнерство
Ваша комісія подає вас поправка прагнення вставити додаткову статтю після статті 22, щоб провести узгодження проекту з положеннями, що застосовуються до контрактів про партнерство.
Це мета цієї поправки, щоб вставити додаткову статтю після статті 22.
Додаткова стаття після статті 22 (статті 1414-11 загального кодексу місцевих органів влади) - Редакційна гармонізація зі статтею L. 1414-6 загального кодексу місцевих органів влади
Ваш комітет пропонує вам, узгодивши додаткову статтю після статті 8, поправка прагне вставити додаткову статтю після статті 22, щоб здійснити редакційну гармонізацію.
Стаття 23 (ст. Л. 1414-12 загального кодексу місцевих органів влади) - Обов'язкові пункти договору про товариство
Ця стаття модифікує статтю L. 1414-12 загального кодексу місцевих органів влади з метою уточнення положень, які повинні бути включені в контракт про товариство.
Ваша комісія подає вас чотири поправки координація з тими, що представлені у статті 9, і пропонує прийняти статтю 23 таким чином модифікований.
Стаття 24 (стаття L. 1414-13 загального кодексу місцевих органів влади) - Узгодження зі статтею L. 1414-1 загального кодексу місцевих органів влади
Ця стаття модифікує статтю L. 1414-13 загального кодексу місцевих органів влади з метою забезпечення узгодження зі статтею L. 1414-1, яка відкриває можливість передачі держателю контракту про товариство контракту на контроль.
Ваша комісія представляє вас поправка узгодження з поправкою, представленою до статті 1, і пропонує прийняти статтю 24 таким чином модифікований.
Стаття 25 (ст. L. 1414-16 загального кодексу місцевих органів влади) - Оцінка власником договору партнерства площі, на якій побудована робота чи обладнання
Ця стаття змінює статтю L. 1414-16 загального кодексу місцевих органів влади з метою встановлення можливості для власника договору про партнерство використовувати приватний домен державної установи, на якій побудована робота або "обладнання.
Ваша комісія пропонує вам поправка узгодження з викладеним у статті 11 та пропонує прийняти статтю 25 як зі змінами.
* 53 Дві поправки, представлені до статті 2, не мають місця в статті 16. Одна розробляє і торкається секторального звернення до контрактів про партнерство у галузі вищої освіти, не прийнятих знову для територіальних колективів. Другий, як правило, зберігає посилання в законі на те, що експертний орган повинен сприяти здійсненню попередньої оцінки, але не повинен згадуватися місцевою владою. Насправді останні не зобов’язані звертатися до цього експертного органу, щоб висловити свою думку щодо попередньої оцінки. У них є простий факультет у цьому питанні, який вони можуть оцінити вільно.