Методологія та правила застосування прав, передбачені ст
Про
- М. О. немає. 198 від 25 березня 2015 року
- Х.Г. немає. 171/2015
- Місцевий закон про поліцію № 155/2010
рекомендації
Universuljuridic.ro PREMIUM
Тут ви знайдете інформацію, необхідну для здійснення вашої професійної діяльності.
Universuljuridic.ro PREMIUM надає юридичним працівникам цінний інструмент навчання. Ми пропонуємо величезний обсяг змісту: статті, редакційні статті, думки, юриспруденція та коментоване законодавство, що охоплює всі галузі та питання права. Ясно, стисло, ми ефективно вирішуємо поточні проблеми, реагуючи на реальні сценарії діяльності, в яких працюють практики.
Перевірте ПЕРЕВАГИ переваг Universuljuridic.ro PREMIUM за допомогою передплати БЕЗКОШТОВНО протягом 7 днів!
| Офіційний монітор | Нормативний акт | Резюме |
| М. О. немає. 198 від 25 березня 2015 року | Х.Г. немає. 171/2015 - встановлення методології та правила застосування наданих прав мистецтво. 35 1 абз. (1) Місцеве поліцейське законодавство | Статті 1-7 |
У М. Оф. немає. 198 від 25 березня 2015 року Х.Г. немає. 171/2015 щодо встановлення методології та правил застосування прав, передбачених ст. 35 1 абз. (1) [Місцеві органи державного управління можуть надати, у межах затвердженого бюджету, рішенням місцевої ради продовольчу норму для працівників місцевої поліції відповідно до положень О.Г. немає. 26/1994 про продовольчі права у мирний час персоналу у секторі національної оборони, громадського порядку та національної безпеки (респ. Офіційний вісник № 144 від 9 квітня 1998 р .; Закону про місцеву поліцію № 155/2010 (вказівка М. Офісу № 339 від 8 травня 2014 р .; з останньою зміною).

Далі ми відтворимо положення H.G. немає. 171/2015:
Х.Г. немає. 171/2015 про встановлення методології та правил застосування прав, передбачених ст. 35 1 абз. (1) Закону про місцеву поліцію № 155/2010
правильно мистецтво. 1, працівники місцевої поліції, зайняті відповідно до положень ст. 14 [(1) Персонал місцевої поліції складається з: а) державних службовців, які займають певні державні посади місцевого поліцейського; б) державні службовці, які займають загальнодержавні посади; в) контрактний персонал. (2) Державні службовці, які виконують приписи, передбачені в ст. 6, крім ст. 6 літ. з), і до ст. 7-11. (3) Персонал місцевої поліції, який виконує приписи, передбачені у ст. 6 літ. з) має статус підрядного персоналу. (4) Класифікація за класами та за професійними ступенями конкретної публічної посади місцевого міліціонера проводиться відповідно до положень щодо загальнодоступних посад із Закону № 188/1999 про Статут державних службовців, перевиданий із подальшими змінами та доповненнями] Закону про місцеву міліцію № 155/2010, перевиданий, з подальшими поправками та доповненнями, може отримати вигоду від безкоштовного харчування в мирний час на основі добової норми харчування, встановленої відповідно до цієї методології.
Стаття 2 передбачає наступне: «(1) Місцева рада може затвердити рішенням надання норм продовольства для персоналу місцевої поліції в межах затвердженого бюджету, відповідно до положень О.Г. немає. 26/1994 про права на продовольство у мирний час персоналу у секторі національної оборони, громадського порядку та національної безпеки, перевидано, з подальшими поправками та доповненнями, та цього рішення.
(2) Для цілей цього Рішення харчовим стандартом є добова норма їжі для активного персоналу місцевої поліції в межах граничних калорій.
(3) Правила щоденного годування для працівників місцевої поліції такі:
а) норма № 6, згідно з додатком No. 1 О.Г. немає. 26/1994, перевидана, з подальшими змінами та доповненнями, бенефіціаром є активний персонал місцевої поліції, передбачений у ст. 14 абз. (1) літ. а) Закону № 155/2010, перевидана, з подальшими доповненнями та управлінський персонал;
б) норма № 1, згідно з додатком No. 1 О.Г. немає. 26/1994, перевидана, з подальшими змінами та доповненнями, бенефіціаром є активний персонал місцевої поліції, передбачений у ст. 14 абз. (1) літ. b) та c) Закону № 155/2010, перевидано, з наступними доповненнями;
в) норма № 12 "B", згідно з додатком No. 1 О.Г. немає. 26/1994, перевидана, з подальшими поправками та доповненнями, додаткова норма діяльності місцевого поліцейського персоналу, що працює у зміни або зміни ».
Відповідно до ст. 3, норма продовольства може бути надана за рішенням місцевої ради в натуральній формі та/або грошима, таким чином:

1. через власні підрозділи обслуговування;
2. шляхом надання послуг суб’єктам господарювання, що передаються підрядниками, на основі критеріїв економічної ефективності, відповідно до законодавства, що стосується державних закупівель;
б) у грошовій формі, відповідно добової вартості, яка представляє фінансову вартість харчової норми, відповідно до чинного законодавства.
Відповідно до ст. 4 положень ст. 1 також вигідний персонал, зайнятий протягом визначеного періоду на посадах, які тимчасово звільнилися, внаслідок припинення відповідно до закону службових відносин працівників місцевої поліції.
Стаття 5 має такий зміст: «(1) Що стосується працівників місцевої поліції, то добова норма їжі відповідно до положень ст. 2 О.Г. немає. 26/1994, перевидана з подальшими поправками та доповненнями, встановлюється та надається з урахуванням наступного:
а) обчислюється номінально, з ідентифікацією прав для кожної особи;
б) відноситься до калорійних стель, що відносяться до норм №. 1, 6 та 12 „Б” та до розподілу вартості, передбаченого розпорядженням Міністра регіонального розвитку та державного управління, затвердженим відповідно до ст. 6;
в) харчова норма реєструється за витратами на персонал, незалежно від того, яким чином вона надається;
г) надбавка до вартості буде включена до максимального рівня витрат на персонал, що відносяться до загального бюджету адміністративно-територіальної одиниці/підрозділу.
(2) Харчова норма надається на календарні дні ".
Стаття 6 передбачає, що розподіл вартості харчової норми, а також її оновлення відповідно до закону затверджується наказом Міністра регіонального розвитку та державного управління, який опублікований в Офіційному віснику Румунії, частина I.
Стаття 7 встановлює, що якщо в місцевому бюджеті недостатньо фінансових ресурсів для підтримки надання харчового стандарту, встановленого відповідно до цього рішення, на весь рік, місцеві органи державного управління можуть встановлювати періоди надання менше одного календарного року.