Режим доступу людей з обмеженими можливостями до будинків колективного житла та

Презентація указу від 11 жовтня 2019 року про внесення змін до указу від 24 грудня 2015 року про доступність інвалідів до колективних житлових будинків та індивідуальних будинків під час їх будівництва.

обмеженими

Стаття L. 111-7 Будівельного та житлового кодексу, у редакції, що випливає із закону ÉLAN від 23 листопада 2018 року 1, передбачає, що архітектурні положення, внутрішня та зовнішня фурнітура та обладнання приміщень будинку, власність приватних або державних осіб, заклади, відкриті для громадськості, установки, відкриті для громадськості, та робочі місця повинні бути такими, щоб ці приміщення та установки були доступними для всіх, зокрема для людей з обмеженими можливостями, незалежно від типу обмежень, зокрема фізичного, сенсорного, когнітивного, психічного або екстрасенс. Стандарти доступності, передбачені статтею L. 111-7 CCH, таким чином пом'якшуються, щоб адаптуватися до потреб мешканця шляхом створення так званого "модернізованого" або "оборотного" житла.

Відповідно до статті L. 111-7-1 CCH, указ No 2019-305 від 11 квітня 2019 року вже вніс зміни до положень Будівельно-житлового кодексу, що стосуються доступності житлових будинків, та договору на будівництво окремий будинок з подачею плану. Указ від 11 жовтня 2019 року 2 змінює указ від 24 грудня 2015 року про доступ інвалідів до колективних житлових будинків та індивідуальних будинків під час їх будівництва, вводячи положення, що стосуються модернізованого житла. Він також визначає положення, передбачені статтею R. 111-18-2 Будівельного та житлового кодексу, та виправляє указ від 27 лютого 2019 року про внесення змін до різних положень, що стосуються доступності 3 .

Указ від 2019 року замінює перший та другий підпункти статті 13 указу 2015 року положеннями, що стосуються характеристик житла на першому поверсі, яке обслуговується ліфтом, передбачаючи, що, крім характеристик бази 4, житла, розташовані на перший поверх або на поверхах, які обслуговує ліфт, повинні мати характеристики доступності та пристосованості, зазначені у статті 13 нижче.

Абзац третій статті 14 указу від 24 грудня 2015 року передбачав, що «в рамках будівельних робіт, на які подано заявку на отримання дозволу на будівництво з 1 січня 2008 року, будь-який балкон, лоджія або тераса глибиною більше 60 см і розташоване на рівні доступу до житла, розташованого на першому поверсі, нагорі, який обслуговується ліфтом, або для якого з будівництва планується подальше обслуговування ліфтом, відповідно до абзаців третього та четвертого статті R. * 111 -5, повинен мати принаймні один доступ з вітальні з дотриманням »мінімальних характеристик.

Зараз воно передбачає, що «в рамках будівельних робіт, на які було подано заявку на отримання дозволу на будівництво, подану на 1 січня 2008 р., Будь-який балкон, лоджія або тераса глибиною більше 60 см, розташовані на рівні доступу житло, розташоване на першому поверсі, нагорі, що обслуговується ліфтом, або для якого планується подальше обслуговування ліфтом, відповідно до абзаців третього та четвертого статті R. * 111-5, повинно мати принаймні один доступ із житла кімната, що відповідає мінімальним характеристикам. Так що послугу ліфтом більше не потрібно надавати з початку будівництва.

Стаття 3 указу змінює статтю 6 указу від 24 грудня 2015 року, вилучаючи специфікацію, згідно з якою подальша установка ліфта, що відповідає нормативним вимогам статті 6.2 указу 2015 року, у частині будинку, що складається з більш ніж п’ятнадцять житлових будинків, розташованих на поверхах вище або нижче першого поверху, можуть проводитись всередині або зовні будівлі, принцип встановлення спереду передбачений в обох випадках від будівництва будинку або частини будівлі. Як результат, подальша установка ліфта тепер можлива без необхідності розглядати її з самого початку.

Стаття 4 указу 2019 року змінює статтю 16 указу від 24 грудня 2015 року, яка тепер присвячена положенням, що стосуються гнучкого житла, стосується передбачуваних видів використання (A), визначаючи мінімальні характеристики, необхідні для даної роботи. Б). Слід зазначити, що, відповідно, статті 16, 17, 18, 19 та 20 указу від 24 грудня 2015 року стають відповідно статтями 17, 18, 19, 20 та 21 (ст. 5).

A - Очікуване використання житла, яке можна оновити

Зараз зазначено, що конструкція модернізованого житла повинна дозволяти перерозподіл об’ємів простими роботами, щоб гарантувати подальшу доступність житлової одиниці, і це так, щоб відповідати застосуванню статей 11-15 указу 2015 року.

Б - Концепція простої роботи

Відтепер ті, які:

не впливають на елементи конструкції;

не вимагають втручання на водоспади, на запаси рідини та на повітряні мережі, розташовані всередині технічних каналів, що належать до загальних частин будівлі;

не включати модифікації трубопроводів водопостачання, водовідведення та газопостачання, що вимагають втручання в елементи конструкції;

не стосуються повітрозабірників;

не призведуть до зміщення електричної панелі приміщення.

Стаття 4 указу від 27 лютого 2019 року передбачає набрання чинності положеннями, що стосуються ізоляційного замку, передбаченого в його статті 1, щодо заявок на отримання дозволу на будівництво та дозволів на будівництво та будівництво. Розробити або змінити заклад, відкритий для громадськості подано 1 липня 2019 р. Указ 2019 р. видаляє посилання "на запити про надання дозволів на будівництво, розробку або модифікацію закладу, відкритого для громадськості".

Слід зазначити, що указ від жовтня 2019 р. Виправляє редакційну помилку, стаття 4 указу від лютого 2019 р. Передбачає, що інші положення, що стосуються смуг руху (ст. 2) та вертикальних підйомних пристроїв (див. Ст. 3), застосовуються з наступний день після дня опублікування “цього указу”. Указ від жовтня 2019 року логічно замінює слово "указ" словом "указ".

Відповідно до загального права, указ від 11 жовтня 2019 року набрав чинності на наступний день після його опублікування, тобто 19 жовтня 2019 року.