Розділ VIII Декларації про розкопки та геофізичні дослідження

Стаття 131

Будь-яка людина, яка проводить обстеження, підземні роботи, земляні роботи, незалежно від об’єкта, глибина якого перевищує десять метрів під поверхнею землі, повинна бути в змозі обґрунтувати, що зроблена заява.

розділ

Постанова № 2011-91 від 20 січня 2011 року, стаття 19: Скасування положень, згаданих у I статті 17, набере чинності лише після публікації регулятивних положень кодексу гірничих робіт стосовно статті 131 слова "до головний гірничий інженер ". (Кінець дії: дата невизначена).

Стаття 132

Інженери та техніки, компетентні у галузі гірничої поліції, інженери, що працюють у міністра, відповідального за шахти, інженери з національної геологічної служби, а також працівники останнього, яким надано наказ від міністра, відповідального за шахти, мають доступ до всіх свердловин, підземні роботи або земляні роботи під час або після їх виконання та незалежно від їх глибини.

Вони можуть отримувати всі зразки та повідомляти всі документи та інформацію геологічного, геотехнічного, гідрологічного, гідрографічного, топографічного, хімічного або гірничого характеру.

Мері, територія яких зазнає впливу розкопок, будуть поінформовані про результати досліджень.

Стаття 133

Будь-яке обстеження геофізичних вимірювань, будь-яка геохімічна пошукова кампанія або дослідження важких корисних копалин повинні бути предметом попередньої декларації головному гірничому інженеру; результати цих опитувань та кампаній йому повідомляються.

Стаття 134

Документи або інформація, зібрані в результаті застосування статей 132 і 133, не можуть, за винятком дозволу автора твору, бути оприлюдненими або повідомленими третім особам адміністрацією до закінчення десятирічного періоду з дати, коли вони були отримані.

Десятирічний термін може бути скорочений або скасований для певних документів та інформації на умовах, визначених постановами Державної ради. Він може бути продовжений максимум на двадцять років у тій же формі для документів та сейсмічної інформації щодо пошуку вуглеводнів на суші та для всієї інформації та документів, що стосуються пошуку вуглеводнів у морі.

Положення, передбачені першим та другим абзацами вище, не виключають контролюючих повноважень Парламенту, як це визначено в останньому абзаці IV статті 164 постанови № 58-1374 від 30 грудня 1958 року про закон про фінанси 1959 року та стаття 6 постанови № 58-1100 від 17 листопада 1958 р., що стосується функціонування парламентських зборів.

Для робіт, що проводяться на суші, стосовно робіт, що включають пошук рідких або газоподібних вуглеводнів, зразки, документи та інформація, крім документів та сейсмічної інформації, негайно потрапляють у суспільне надбання. Те саме застосовується, незалежно від мети роботи, для якої вони зібрані, зразків, документів та інформації, зазначених у статті L. 211-10 Кодексу про довкілля.

Щодо робіт, проведених у морі та як виняток із положень перших двох абзаців вище, інформація про безпеку поверхневої навігації, а також інформація про фізико-хімічні властивості та переміщення над поверхнею вод негайно потрапляє до громадськості домен. Цю інформацію слід повідомляти, як тільки вона отримана, стосовно їх відповідних місій, національній метеорологічній дирекції та гідрографічній та океанографічній службі флоту, яка, крім того, може отримати інформацію та документи без затримок. безпека підводного плавання, а також морфологія та поверхневий характер морського дна.

Положення цієї статті застосовуються до робіт, що стосуються розвідки вуглеводнів у морі, що проводиться з 1 липня 1975 року.