Угода від 4 червня 2015 року, яка фіксує схеми плану витрат на охорону здоров’я тимчасових працівників -
Продовжено указом від 21 січня 2019 р. JORF 29 січня 2019 р

Підписанти
- Зроблено в:
Вчинено у Парижі, 22 грудня 2017 р. (Підписи слідують.) - Організації роботодавців:
Вакансії PRISM, - Профспілкові організації працівників:
CGT-FO; FNECS CFE-CGC; CSFV CFTC; FS CFDT,
Номер BO
Список конвенцій, до яких додається цей текст
Елемент
У чинності продовжено
Соціальні партнери відділу тимчасової роботи уклали 14 грудня 2015 року угоду, що стосується плану витрат на охорону здоров’я тимчасових працівників з метою врахування специфіки тимчасової роботи. Його мета полягає в тому, щоб зробити додаткове здоров'я таким, що надається особі, на основі об'єднання ризиків у філії, а не в компанії. Таким чином, ця угода встановила взаємозв'язок між усіма тимчасовими працівниками та усіма компаніями з тимчасовою роботою та компаніями з тимчасової трудової інтеграції, посилюючи гарантії від певних ризиків у рамках положень статті L. 912-1 Кодексу соціального страхування.
Ця угода була змінена трьома поправками від 30 вересня 2016 року, 9 грудня 2016 року та 6 жовтня 2017 року з метою адаптації деяких її положень.
Соціальні партнери погоджуються змінити факультативну факультативну гарантію щодо рівня, характеру та розміру, а також посилити управління обов'язковою колективною схемою та факультативною факультативною схемою.
Версії
Інформація
Цитовані статті
Стаття 1
У чинності продовжено
1.1. Перегляд статей 10.1 та 10.2 "Рівень гарантій обов'язкового групового плану"
Характер та розмір гарантій загальнообов'язкового колективного плану, зазначених у статтях 10.1 та 10.2 угоди від 14 грудня 2015 р., Змінено станом на 1 січня 2018 р. Відповідно до таблиці в додатку 3 під назвою "Характер та розмір гарантії обов'язкового групового плану та необов'язкове необов'язкове покриття »цього вершника.
Цей додаток 3 замінює додаток 1.
1.2. Перегляд статті 11.2.2 "Рівень факультативного факультативного покриття"
Характер та розмір гарантій загальнообов'язкового колективного плану, зазначених у статті 11.2.2 угоди від 14 грудня 2015 року, змінено з 1 січня 2018 року відповідно до таблиці в Додатку 3 під назвою «Природа та обсяг гарантії обов’язкового групового плану та необов’язкової факультативної гарантії »цього вершника.
Цей додаток 3 замінює додаток 2.
Версії
Стаття 2
У чинності продовжено
Стаття 15.2 "Моніторинг режиму протягом перших 2 років (2016 та 2017)" переписана таким чином:
"15.2. Моніторинг обов’язкового групового плану та факультативного факультативного плану
З метою забезпечення управління обов'язковою колективною схемою та факультативною факультативною схемою, спеціальний спільний комітет FASTT (відомий як "взаємний комітет") збиратиметься щокварталу в рамках місії, визначеної у статті 15.1, з метою вивчити залишок на рахунках примусової колективної схеми та факультативної факультативної схеми (рівень гарантій, розмір внесків, кількість та профіль абонентів тощо).
Частота зустрічей може змінюватися відповідно до потреб плану.
Оператор управління та рекомендовані співстраховики повідомлять комітет про скарги та суперечки, сформульовані тимчасовими працівниками та компаніями.
Оператор управління та рекомендована (-і) страхова (-і) організація (-и) зобов'язуються надати всю інформацію, елементи економічного, фінансового та соціального характеру, необхідні для моніторингу загальної та необов'язкової факультативних схем. "
Версії
Стаття 3
У чинності продовжено
Стаття 15 "Управління планом" доповнена статтею 15.3, створеною таким чином:
Дослідження даних з підрахунку стажу
Нагадаємо, що ексклюзивним керівником підрахунку стажу (стажу, що визначає право на отримання плану медичного обслуговування тимчасових працівників) було призначено оператора управління. Таким чином, він відповідає за збір та консолідацію годин, відпрацьованих тимчасовими працівниками, а також підрахунок їхнього стажу щодо годин, відпрацьованих у різних компаніях з тимчасової зайнятості.
В рамках місії, яку виконує OIR (обсерваторія тимчасового та набору персоналу) та для того, щоб дозволити їй вивчити дані, що стосуються тимчасових працівників (внаслідок годин, відпрацьованих тимчасово на різних тимчасових роботах) компанії), згідно із загальними правилами захисту даних та Законом про захист даних, соціальні партнери доручають OIR завдання використовувати показники, що є результатом підрахунку стажу.
Для того, щоб OIR міг проводити свої дослідження, відповідно до загальних положень про захист даних та Закону про захист даних, необхідні бази даних будуть створені, псевдонімізовані, розміщені та оброблені довіреною третьою стороною: або l 'управління оператор, призначений ексклюзивним менеджером рахунку стажу, тобто інший оператор.
Крім того, оператор управління організовує свою інформаційну систему та обмінюється з тимчасовими працівниками відповідно до норм, що стосуються захисту персональних даних, з тим щоб зробити можливим і максимально збільшити для тимчасових працівників, які дали свою згоду, результати всіх опитувань або комунікаційних операцій, за ініціативою спільних органів у філії, і тим самим сприяти доступу тимчасових працівників до своїх прав, пропонованим їм послугам та сприяти управлінню та вдосконаленню призначених пристроїв для них. "
Версії
Стаття 4
У чинності продовжено
Ця поправка переглядає угоду від 14 грудня 2015 року щодо плану охорони здоров’я тимчасових працівників, вона автоматично замінює положення цієї угоди відповідно до статті L. 2261-8 КЗпП.
Він укладається на невизначений термін і набирає чинності з 1 січня 2018 року.
Версії
Інформація
Цитовані статті
Стаття 5
У чинності продовжено
Ця поправка підлягатиме поданню та продовженню формальностей на умовах, передбачених статтями L. 2231-5 - L. 2231-6 КЗпП.
Версії
Інформація
Цитовані статті
Елемент
У чинності продовжено
Характер та розмір гарантій обов’язкового групового плану та необов’язкової факультативної гарантії