Указ № 85-1108 від 15 жовтня 1985 р., Що стосується режиму транспортування горючих газів
Дані останнього оновлення для цього тексту: 05 травня 2012 р

- Стаття 5
- Стаття 6
- Стаття 7
- Стаття 8
- Стаття 9-I
- Стаття 9-II
- Стаття 10
- Стаття 11
- Стаття 12
- Стаття 13
- Стаття 14
- Стаття 15-I
- Стаття 15-II
- Стаття 16
- Стаття 17
- Стаття 18
- Стаття 19
- Стаття 20
- Стаття 21
- Стаття 22
- Стаття 23
- Стаття 24
- Стаття 25
- Стаття 26
- Стаття 27
- Стаття 28
- Стаття 29
- Стаття 30
- Стаття 31
- Стаття 32
- Стаття 33
- Стаття 34
- Стаття 35
- Стаття 36
- Стаття 37
- Стаття 38
- Стаття 39
- Стаття 40
Прем'єр-міністр,
За доповіддю Міністра промислового перерозподілу та зовнішньої торгівлі, Міністра економіки, фінансів та бюджету, Міністра внутрішніх справ та децентралізації та Міністра навколишнього середовища,
Беручи до уваги закон від 15 червня 1906 р. Про розподіл енергії, і зокрема його статтю 12;
Беручи до уваги змінений закон від 15 лютого 1941 р., Що стосується організації виробництва, транспортування та розподілу газу;
Беручи до уваги закон № 46-628 від 8 квітня 1946 р. Про націоналізацію електроенергії та газу;
Беручи до уваги закон № 76-629 від 10 липня 1976 р., Що стосується охорони природи, разом із указом № 77-1141 від 12 жовтня 1977 р. Прийнятим для його застосування;
Беручи до уваги закон № 83-630 від 12 липня 1983 р., Що стосується демократизації публічних запитів та охорони навколишнього середовища, разом із указом № 85-453 від 23 квітня 1985 р., Прийнятим для його застосування;
Беручи до уваги закон № 83-663 від 22 липня 1983 р., І зокрема його статті 119–122, що стосуються координації робіт, що впливають на ґрунт та надра громадських доріг та їх залежностей, та укази, прийняті для його застосування;
Беручи до уваги указ № 50-578 від 24 травня 1950 р., Що стосується розмежування регіональних виборчих округів та управління об'єктами видобутку та транспорту газу, доповнений та змінений указом № 51-440 від 17 квітня 1951 р .;
Беручи до уваги указ № 70-492 від 11 червня 1970 р., Прийнятий для застосування зміненої статті 35 закону від 8 квітня 1946 р., Що стосується процедури декларування комунальної власності на роботи з електроенергії та газу, які не вимагають що встановлення сервітутів, а також умови встановлення зазначених сервітутів, змінені Указом № 85-1109 від 15 жовтня 1985 р .;
Беручи до уваги думку Вищої ради з електроенергетики та газу;
Заслухано Державну раду (секція громадських робіт),
РОЗДІЛ 1: Загальні положення (статті 1-4)
Стаття 1
Підпорядковуються положенням цього указу транспортування горючих газів, що здійснюється за допомогою трубопроводів і має для об'єкта постачання:
- публічні розподіли, навіть від робіт, що походять від публічного розподілу газу та перетинають територію муніципалітетів, які не мають такого розподілу;
- інші транспортні роботи;
- промислові або комерційні підприємства;
- підземне сховище газу.
Ці перевезення здійснюються установами, зазначеними у статті 1 указу № 51-440 від 17 квітня 1951 р., За винятком тих, що зазначені в d 2 ° статті 2 нижче.
Заводські трубопроводи, трубопроводи, що збирають газ по периметру підземних сховищ та гірничих родовищ, а також трубопроводи, що з'єднують родовища з очисними спорудами, виключаються із сфери дії цих положень.
Стаття 2
Транспортування горючих газів, що підпадають під дію цього указу, регулюється режимом концесії, виданим на умовах, викладених у Розділі II нижче.
Однак, як виняток з режиму концесії, можуть застосовуватися:
1 ° Дозвіл, виданий на умовах, викладених у Розділі III нижче, на перевезення місцевого характеру або обмеженого значення.
2 ° Декларація, складена за умов, викладених у Розділі IV нижче, роботи, перелічені нижче:
а) Підключення, призначене для постачання промислових споживачів або загального розподілу;
b) роботи з вдосконалення існуючих транспортних споруд, що включають незначні випрямлення вирівнювання або основні зміни консистенції установок;
в) транспорт, що безпосередньо пов'язує виробничі або переробні потужності з промисловими споживачами;
г) Місцевий транспорт, який безпосередньо підключає виробничі потужності до споживачів, які промислово пов'язані з виробником і стосуються газу, виробленого на допоміжній основі компаніями, не основним видом діяльності яких є виробництво цього газу.
Стаття 3
Угоди, включаючи імпортні контракти на поставку газу до транспортних мереж, що експлуатуються в режимі концесії або дозволу, подаються на затвердження міністру, відповідальному за газ. Те саме стосується домовленостей між постачальниками та транспортерами газу про створення та організацію спільних служб та організацій.
Коли загальний інтерес вимагає укладення таких угод, міністр, який відповідає за газ, може повідомити зацікавлені компанії про те, що вони повинні укласти їх у визначений ним термін.
За відсутності угод, укладених протягом цього періоду, питання, які не були предметом угоди між відповідними компаніями, вирішуються за рішенням міністра, відповідального за газ.
Стаття 4
Угоди, що стосуються постачання газу концесією або уповноваженою транспортною структурою, до розподільчих мереж загального користування та промислових споживачів подаються префекту департаменту, на території якого розташована мережа загального розподілу або промислова установка. Префект може заперечити проти угоди протягом двох місяців з моменту її отримання.
Експортні контракти подаються міністру, відповідальному за газ, який може протистояти їм на умовах, викладених у попередньому пункті.
У зонах загального розподілу транспортер може здійснювати поставки безпосередньо лише промисловим компаніям, річне споживання яких перевищує п’ять мільйонів кіловат-годин, за винятком угоди з дистрибутором.
РОЗДІЛ II: Концесійний режим. (Статті 5-14)
Стаття 5
Прохання про концесію на транспортування паливного газу адресоване міністру, відповідальному за газ. До нього додається файл, що включає:
1 ° Карта на 1: 25 000, включаючи маршрут запланованого (-их) трубопроводу (-ів), що дає змогу знати пересечені муніципалітети, із зазначенням запланованих запозичень у відкритому доступі.
2 ° Звіт про технічні та економічні умови запланованого транспорту.
3 ° проект технічного завдання.
4 ° Документи, необхідні для проведення публічного розслідування, перелічені у статті 9-I або, де це можливо, у статті 17, а також дослідження безпеки, що аналізує та викриває ризики, які може представляти конструкція, та ті, які він несе через своє оточення . Це дослідження визначає та обґрунтовує заходи, вжиті для зменшення ймовірності виникнення та наслідків аварій, визначені заявником та під його відповідальність. Тут, зокрема, вказуються заходи, вжиті при проектуванні, будівництві та експлуатації робіт. Він також вказує принципи, згідно з якими буде встановлено план моніторингу та втручання, що стосується роботи, передбаченої в статті 32 нижче.