ЗАКОН № 2014-626 від 18 червня 2014 року щодо; ремесла, комерція і дуже мала

Останнє оновлення даних для цього тексту: 01 квітня 2019 р

закон

  • Стаття 1
  • Стаття 2
  • Стаття 3
  • Стаття 4
  • Стаття 5
  • Стаття 6
  • Стаття 7
  • Стаття 8
  • Стаття 9
  • Стаття 10
  • Стаття 11
  • Стаття 12
  • Стаття 13
  • Стаття 14
  • Стаття 15
  • Стаття 16
  • Стаття 17
  • Стаття 18
  • Стаття 19
  • Стаття 20
  • Стаття 21
  • Стаття 24
  • Стаття 25
  • Стаття 26
  • Стаття 27
  • Стаття 28
  • Стаття 29
  • Стаття 30
  • Стаття 31
  • Стаття 32
  • Стаття 37
  • Стаття 38
  • Стаття 39
  • Стаття 39
  • Стаття 40
  • Стаття 41
  • Стаття 42
  • Стаття 43
  • Стаття 44
  • Стаття 45
  • Стаття 46
  • Стаття 47
  • Стаття 48
  • Стаття 49
  • Стаття 50
  • Стаття 51
  • Стаття 52
  • Стаття 53
  • Стаття 54
  • Стаття 55
  • Стаття 56
  • Стаття 57
  • Стаття 58
  • Стаття 59
  • Стаття 60

Національні збори та Сенат прийняли,
Президент республіки оприлюднює закон, зміст якого полягає в наступному:

Розділ I: АДАПТАЦІЯ РЕЖИМУ КОМЕРЦІЙНОГО ОРЕНДИ (статті 1-21)

Стаття 1

Стаття 2

Стаття 3

I. - Змінено такі положення:

Змінено такі положення:

Стаття 4

Стаття 5

Стаття 6

Стаття 7

Стаття 8

Стаття 9

Стаття 10

Стаття 11

Стаття 12

Стаття 13

I.-Створив такі положення:

Стаття 14

Стаття 15

I.-Змінено такі положення:

Стаття 16

I.-Змінено такі положення:

II. - Для договорів оренди, укладених до набрання чинності цим законом, стаття 57 Б закону № 86-1290 від 23 грудня 1986 р., Що прагне сприяти інвестиціям в оренду, власності на житло під соціальне житло та розвитку земельної ділянки, в формулювання, що випливає з цього закону, поширюється на будь-яку реституцію приміщення після того, як під час заволодіння буде складено інвентаризацію.

Стаття 17

Стаття 18

Стаття 19

Відповідно до статті 37-1 Конституції, експеримент розпочинається протягом п’яти років з дати проголошення цього закону з метою сприяння пожвавленню торгівлі та ремесел. Цей експеримент стосується реалізації державою та місцевою владою, а також їх державними установами договорів кустарного та комерційного відродження.

Ці контракти є галузевими загальнодоступними державними контрактами або концесійними контрактами, на які поширюються положення Кодексу державних закупівель відповідно до положень цього закону.

Вони спрямовані на сприяння різноманіттю, розвитку та модернізації діяльності в районах, що характеризуються або поступовим зникненням комерційної діяльності, або розвитком єдиної діяльності на шкоду магазинам та місцевим послугам, або погіршенням комерційної пропозиції, або сприяти захисту та захисту місцевої торгівлі. Пріоритетні райони міської політики є одними з периметрів, на які спрямований цей експериментальний пристрій.

Договір кустарного та комерційного пожвавлення визначає зобов'язання кожної зі сторін, зокрема:

1 ° Предмет договору, його тривалість та умови, за яких він може бути продовжений або змінений;

2 ° географічний обсяг втручання оператора;

3 ° умови викупу, припинення або конфіскації місцевою владою або групою, а також, можливо, умови та способи компенсації оператору;

4 ° Фінансові умови для здійснення операції.

Розробка проекту договору кустарного та комерційного пожвавлення підлягає консультаціям на умовах, передбачених статтями L. 103-2 - L. 103-6 Кодексу містобудування.

З розробкою договору кустарного та комерційного відродження пов'язані наступні:

а) Регіональна торгово-промислова палата та Торгово-промислова палата, юрисдикція яких відповідає географічному обсягу втручання, передбаченому для оператора;

б) Президент громадського закладу або змішаного синдикату, згаданий у статті L. 143-16 Містобудівного кодексу.

Проект договору про відродження до його укладення приймається дорадчим органом місцевих органів влади, що підписали Конвенцію.

Державні та місцеві органи влади, а також їх державні установи можуть доручити оператору договору кустарного та комерційного пожвавлення придбати товари, необхідні для реалізації контракту, включаючи, де це можливо, шляхом "експропріації або попередження. Оператор може перейти до продажу, здачі в оренду або концесії нерухомості, що знаходиться в межах його втручання. Він забезпечує, за необхідності, замовником робіт, необхідних для виконання контракту, а також досліджень та місій, що сприяють його виконанню. З цією метою державні та місцеві органи влади, а також їх державні установи встановлюють цілі та пріоритети оператора з точки зору диверсифікації, розвитку та реабілітації комерційної пропозиції, а також графік досягнення цих цілей. Недотримання цього графіка може бути причиною дострокового розірвання договору кустарного та комерційного пожвавлення.

Запит на експеримент надсилається для інформації представнику держави у відповідному департаменті. Контракт на відродження присуджується після конкурсу на умовах, встановлених указом Державної ради.

Міністри, відповідальні за торгівлю та містобудування, забезпечують моніторинг та оцінку експерименту. Вони подають до кінця 2019 року звіт про оцінку прем'єр-міністру, а також проміжний звіт до кінця 2017 року. Ці звіти заздалегідь надсилаються місцевим органам влади, які брали участь в експерименті; вони можуть робити спостереження.

Коли один із підписантів операції з територіального відродження, визначеної у статті 157 Закону No 2018-1021 від 23 листопада 2018 року про розвиток житлового будівництва, забудови та цифрових технологій, до підписання зазначеної операції бере участь у кустарному та комерційному відродженні договору, права та делегування цих прав, передбачені в рамках цього контракту, можуть продовжуватися протягом усього терміну дії угоди про територіальну активізацію, в тому числі, якщо це перевищує тривалість експерименту, передбаченого першим абзацом цієї статті.