Указ № 2008-580 від 18 червня 2008 року, що стосується режиму забезпечення, що застосовується до
Останнє оновлення даних для цього тексту: 13 квітня 2019 р

- Стаття 3
- Стаття 4
- Стаття 5
- Стаття 6
- Стаття 7
- Стаття 8
- Стаття 8-1
- Стаття 9
- Стаття 10
Прем'єр-міністр,
За доповіддю міністра внутрішніх справ, заморських територій та місцевих органів влади та міністра бюджету, державних рахунків та державної служби,
Беручи до уваги муніципальний кодекс, зокрема його статті L. 417-8 та L. 417-9;
Беручи до уваги кримінальний кодекс, зокрема його статті 432-12 та 432-13;
Беручи до уваги змінений закон № 83-634 від 13 липня 1983 р., Що стосується прав та обов'язків державних службовців, разом із зміненим законом № 84-53 від 26 січня 1984 р., Що стосується статутних положень, що стосуються територіальної державної служби, зокрема його статей 61 - 63;
Беручи до уваги закон № 93-122 від 29 січня 1993 р. Із змінами, що стосуються запобігання корупції та прозорості економічного життя та публічних процедур, зокрема його статтю 87;
Беручи до уваги закон № 2007-148 від 2 лютого 2007 року про модернізацію державної служби, зокрема його статтю 16;
Враховуючи висновок Вищої ради територіальної державної служби від 28 листопада 2007 року;
Заслухано Державну раду (відділ внутрішніх справ),
Декрети:
ГЛАВА I: УМОВИ МІСІЇ ТЕРРИТОРІАЛЬНИХ СЛУЖБНИКІВ (Статті 1 - 2)
Стаття 1
I. - Положення здійснюється за розпорядженням територіального органу, наділеного повноваженнями щодо призначення, після згоди зацікавленої особи та приймаючої організації (організацій) на умовах, визначених угодою про надання, передбаченою у „статті 2.
Указом зазначено організацію (організації), з якою державний службовець виконує свою службу, та частину робочого часу, який він виконує в рамках кожної з них.
Засідання місцевого органу влади або керівного державного адміністративного закладу інформується заздалегідь.
II. - Коли положення надається на благо організації, згаданої в абзаці п'ятому статті 61-1 згаданого вище закону від 26 січня 1984 року, міжнародної міжурядової організації або іноземної держави, указ про проголошення цього положення супроводжується згідно з угодою, згаданою у статті 2, яка додається до неї, поширюється обов'язок передачі представнику держави в департаменті або його представнику в окрузі.
Стаття 2
ГЛАВА II: ТРИВАЛІСТЬ ТА ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ ТЕРРИТОРІАЛЬНИХ СЛУЖБНИКІВ (статті 3 - 10)
Стаття 3
Тривалість надання передбачена в наказі про її вимову. Він вимовляється максимум на три роки і може бути продовжений на періоди, що не перевищують цього періоду.
Стаття 4
Державний службовець, переданий у розпорядження однієї з територіальних громад або одного з державних установ, згаданих у статті 2 вищезазначеного закону від 26 січня 1984 р., Пропонує виконувати всі свої послуги там, коли є рамкові робочі місця порівнянний рівень в межах громади чи приймаючого закладу, і що дозволяється надалі надавати доступ більше трьох років, переведення, відрядження чи інтеграції безпосередньо в цій роботі. Посадова особа, яка приймає цю пропозицію, може продовжувати виконувати ті самі функції за цих умов.
У разі відрядження стаж роботи, який агент виконував під час відрядження, враховується при розрахунку стажу, необхідного для його інтеграції.
Стаття 5
I. - Положення може закінчитися до закінчення строку, передбаченого розпорядженням територіального органу, наділеного повноваженнями щодо призначення, на прохання місцевого органу влади або державного закладу походження, приймаючої організації або посадової особи, відповідно до правила попередження, передбачені угодою про відрядження.
Якщо існує більше однієї приймаючої організації, кінець положення може застосовуватися лише до деяких з них. У цьому випадку інформуються інші приймаючі організації.
У разі дисциплінарних проступків положення може бути припинено без попереднього повідомлення за домовленістю між місцевою владою або державною установою походження та приймаючою організацією.
II. - Коли припиняється відрядження, посадова особа, яка не може бути призначена на функції, які він раніше виконував на своїй первісній службі, отримує призначення на одній із посад, яку його клас дає йому покликання зайняти, відповідно до правил, викладених у другому пункт статті 54 закону від 26 січня 1984 року.
Стаття 6
I. - Адміністрація або приймаюча організація встановлює умови праці посадових осіб, які перебувають у її розпорядженні.
Адміністрація або приймаюча організація приймає рішення щодо щорічних відпусток та лікарняних, регульованих пунктами 1 і 2 статті 57 закону від 26 січня 1984 року, про чиновників, що надаються, та інформує адміністрацію про місце походження. У випадку кількох приймаючих спільнот, установ чи організацій адміністрація походження приймає рішення, що стосуються згаданих вище відпусток, за згодою приймаючих адміністрацій чи організацій. У разі розбіжностей між цими приймаючими адміністраціями чи організаціями, адміністрація будинку приймає рішення приймаючої адміністрації або організації, яка найдовше наймає відповідну посадову особу. Якщо дві або більше приймаючих адміністрацій або організацій наймають згаданого посадовця протягом однакового періоду, рішення внутрішньої адміністрації є обов'язковим для приймаючих адміністрацій або організацій.
Однак, якщо посадова особа надається за робочу квоту, що дорівнює або менше половини робочого часу, рішення, згадані в попередньому пункті, повертаються до місцевих органів влади або державного установи походження працівника. Якщо приймаюча організація є однією із згаданих у абзаці п'ятому статті 61-1 закону від 26 січня 1984 р., Ці самі рішення приймає місцева влада або державна установа походження агента після консультації з цим органом.
II.-Приймаюча організація несе витрати, пов’язані з навчальними діями, з яких вона забезпечує агента.
III.-Місцева влада або державна установа походження бере до уваги посадових осіб рішення, що стосуються відпусток, передбачених статтею 21 біс зазначеного вище закону від 13 липня 1983 р., При 3 ° до 11 ° статті 57 та статті 60 сексуального законодавства від 26 січня 1984 року, а також тих, що стосуються вигоди особистого навчального рахунку, після консультації з організацією (організаціями), що приймає. Те саме стосується рішень щодо організації робочого часу.
Місцева влада або державна установа походження несе звинувачення, які можуть бути результатом застосування статті 21 біс вищезазначеного закону від 13 липня 1983 року, першого пункту 2 ° статті 57 закону від 26 січня 1984 року, а також винагорода, одноразова сума або допомога на навчання, що виплачуються посадовій особі за відпустку з професійного навчання або дії, що підпадають під особистий рахунок навчання. Однак угода, згадана у статті 2, може передбачати відшкодування цих зборів приймаючою організацією.
Місцева влада або державна установа походження несе звинувачення, які можуть виникнути внаслідок застосування абзацу 2 ° статті 57 закону від 26 січня 1984 року та статей L. 417-8 та L. 417-9 від муніципальний кодекс.