Указ № 2015-390 від 3 квітня 2015 року, що дозволяє обробку персональних даних
Останнє оновлення даних для цього тексту: 12 березня 2018 р

Прем'єр-міністр,
За доповіддю міністра соціальних справ, охорони здоров'я та прав жінок,
Беручи до уваги сільський та морський риболовний кодекс, зокрема його статті L. 723-2, L. 723-3 та L. 723-11;
Беручи до уваги закон № 78-17 від 6 січня 1978 року, змінений стосовно обробки даних, файлів та свобод, зокрема його статтю 27;
Беручи до уваги розпорядження № 2005-1516 від 8 грудня 2005 року, що стосується електронних обмінів між користувачами та адміністративними органами та між адміністративними органами;
Беручи до уваги декрет № 2005-1309 від 20 жовтня 2005 р., Змінений і прийнятий для застосування закону № 79-17 від 6 січня 1978 р., Що стосується обробки даних, файлів та свобод;
Беручи до уваги висновок Національної каси медичного страхування працівників, що працюють на зарплату, від 26 серпня 2014 року;
Беручи до уваги висновок Caisse centrale de la mutitité sociale agricole від 10 вересня 2014 р .;
Беручи до уваги висновок Національної комісії з питань інформатики і свобод від 23 жовтня 2014 року;
Заслухана Державна рада (соціальна секція),
Стаття 1
Стаття 2
Стаття 3
Мають доступ до даних, зазначених у статті 2, для їх реєстрації та управління та для їх відповідних приписів, і в межах необхідності знати, агенти, що беруть участь у догляді за застрахованим, індивідуально уповноважені директором їх медичної страхової організації а також консультантів, уповноважених медичним працівником, який відповідає за службу медичного контролю, та агентами, підпорядкованими йому.
Доступ до медичних даних мають лише медичні працівники та персонал під їх керівництвом, дотримуючись правил медичної таємниці та настільки, наскільки ці дані необхідні для виконання довірених їм місій.
Коли страхувальник змінює орган управління, агенти нового органу, до якого він повідомляє, мають доступ, на умовах, викладених у двох попередніх абзацах, до персональних даних, що стосуються його, настільки, наскільки це необхідно для забезпечення безперервності його охоплення.
Одержувачі даних, зазначених у статті 2, суворо необхідні для виконання своїх місій, в межах необхідності знати, агентів, уповноважених компетентним органом їх організації чи адміністрації:
1 ° Фонди допомоги на сім’ю та Національний фонд допомоги на сім’ю для відкриття прав для бенефіціарів послуг, які вони надають, та запобігання невиправданим виплатам;
2 ° Фонди пенсійного та професійного медичного страхування та Національний фонд страхування за віком для найманих працівників для реєстрації в національному міжплановому реєстрі бенефіціарів медичного страхування, створеному статтею L. 161-32 Кодексу соціального страхування, та визначення пенсійних прав;
3 ° Спілки для стягнення внесків на соціальне страхування та сімейних допомог та Центральне агентство організацій соціального забезпечення для встановлення розміру внесків, які повинні сплачувати медичні працівники та бенефіціари загального медичного страхування;
4 ° організації додаткового медичного страхування для покриття виплат, які вони виплачують за додатковою частиною, CMU-C або ACS;
5 ° Pôle emploi, для запобігання надмірним нарахуванням;
6 ° агенти департаментів та регіонів для здійснення своїх місій у соціальних питаннях;
7 ° Агенти Центру європейських та міжнародних зв'язків із соціального забезпечення для виконання своїх обов'язків з управління правами відправлених працівників;
8 ° Агенти іноземних організацій соціального захисту, виконуючи свої місії щодо управління міжнародними вимогами та боргами щодо соціального страхування, для відшкодування послуг, оплачених відповідно до європейських норм або двосторонніх угод чи багатосторонніх договорів, відповідно до положень статей 68 і 69 вищезазначеного зміненого закону від 6 січня 1978 року;
9 ° Агенти департаментів Міністерства юстиції, відповідальних за адміністрацію в'язниць, для здійснення своїх місій з метою покриття витрат на догляд за особами, які перебувають під піклуванням правосуддя, застосовуючи положення статті L. 381-30 -1 Кодексу соціального страхування;
10 ° Агенти служб міністерства, відповідального за внутрішні справи, відповідальні за боротьбу з шахрайством з особистістю для здійснення цієї місії;
11 ° Агенти служб податкової адміністрації, з одного боку, для розрахунку податку, за який відповідають ці служби, і, з іншого боку, для надсилання відповідного органу медичного страхування необхідної інформації для обробки заяв про отримання пільг;
12 ° бухгалтери, відповідальні за стягнення лікарняних боргів за виконання цієї місії;
13 ° Співробітники податкової адміністрації та постачальників енергії для розподілу тарифів, передбачених статтями L. 337-3 та L. 445 -5 енергетичного кодексу, бенефіціарам додаткового загального охоплення здоров’ям або допомоги для додаткового здоров’я.
Одержувачі даних, зазначених у статті 2, суворо необхідні для виконання своїх місій, в межах необхідності знати:
а) Забезпечити виплату та відшкодування добових, роботодавці або треті сторони, що діють від їх імені;
b) Для отримання інформації щодо допомоги, яку вони надавали, відшкодовували або оплачували, медичні працівники та заклади охорони здоров’я.
Одержувачі анонімних даних, агреговані за необхідності, суворо необхідні для виконання своїх місій, в межах необхідності знати, агентів Вищого органу охорони здоров’я, Європейської Комісії та міністерств, відповідальних за соціальне забезпечення, сільське господарство та праці.