Umwelt-online Bundesrat 78906 Перший указ про; зміна режиму харчування; nzmittelverordnung

А. Проблема і мета

  • Першим Положенням про внесення змін до Регламенту про харчові добавки (NemV), Директива Комісії 2006/37/ЄС від 30 березня 2006 року про внесення змін до Додатку II Директиви 2002/46/ЄС Європейського Парламенту та Ради щодо включення певних речовин (ОВ ЄС (№) L 94 с. 32), запровадженому в німецькому законодавстві.
  • Крім того, цим вказівкою про внесення змін NemV адаптується до правової ситуації, особливо стосовно кримінальних положень, яке було змінено введенням в дію Кодексу про харчові продукти та корми від 1 вересня 2005 р. - LFGB (Федеральний вісник закону I, с. 2618, 3007). Зміни також потрібні шляхом зміни назви міністерства.

Б. Рішення

  • Поправка до положення про харчові добавки

C. Альтернативи

D. Фінансові наслідки

Постанова не несе ніяких витрат для федерального уряду.

зміна

Указ може призвести до того, що штати та муніципалітети понесуть незначні додаткові витрати через необхідні додаткові обстеження. Шлезвіг-Гольштейн згадав про такі додаткові витрати:

Одноразовий персонал коштує 1000 євро
Річна вартість матеріалу становить 500 євро

E. Інші витрати

  • В рамках процедури консультацій відповідно до розділу 71 Кодексу про їжу та корми (LFGB), серед інших, такі бізнес-групи/асоціації. попросили прокоментувати можливі наслідки витрат від запропонованого регулювання, включаючи витрати на персонал та матеріальні витрати.

Федерація харчового права та харчової науки e.V.
Федерація німецької харчової промисловості e.V.
Федеральна асоціація виробників ліків e.V.
Асоціація хімічної промисловості (VCI) e.V.
Дієтична асоціація е.
Bundesfachverband Deutscher Reformhaus e.V.
Головна асоціація німецьких роздрібних торговців (HDE)

  • Вищезгадані ділові кола не отримували жодних коментарів щодо економічних наслідків запропонованого регулювання. Тому можна припустити, що регулювання не спричинить ніяких витрат. Ця точка зору відповідає оцінці BMELV. Вплив на окремі ціни, рівень цін та рівень споживчих цін не очікується.
  • Постанова Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту споживачів
    Перша постанова про внесення змін до норм про харчові добавки

    Голова Федеральної канцелярії в Берліні, 1 листопада 2006 р

    До
    Президент Федеральної ради
    прем'єр-міністр
    Лікар. Гаральд Рінгсторф

    Шановний пане Президенте,

    Цим я надсилаю це повідомлення Федеральному міністерству продовольства, сільського господарства та захисту споживачів

    • Перша постанова про внесення змін до положення про харчові добавки

    з обґрунтуванням та титульним аркушем.
    Я прошу затвердити Бундесрат на підставі пункту 2 статті 80 Основного закону.

    З найкращими побажаннями
    Лікар. Томас де Мезьєр

    Перша постанова про внесення змін до норм про харчові добавки

    Федеральне міністерство продовольства, сільського господарства та захисту споживачів постановило на підставі

    • - розділу 7 (1) № 1 Кодексу про їжу та корми у версії, опублікованій 26 квітня 2006 р. (Федеральний вісник закону I, с. 945) за погодженням з Федеральними міністерствами економіки та технологій та охорони навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки,
    • - розділу 13, параграф 1, № 1, літери a та № 2 та 6, розділ 34, вирок 1, № 6 та розділ 35, № 2, буква a, Кодексу про харчові продукти та корми, опубліковані 26 квітня 2006 р. (BGBl. I стор. 945) за погодженням з Федеральним міністерством економіки та технологій:

    стаття 1

    • До Постанови про харчові добавки від 24 травня 2004 р. (BGBl. I стор. 1011) внесено такі зміни:
      • 1. У пункт 3 вносяться такі зміни:
        • а) У пункті 2 слово "добавки" замінено словами "речовини, еквівалентні харчовим добавкам відповідно до розділу 2 (3) речення 2 Кодексу про харчові продукти та корми".
        • б) У пункті 3 слова "добавки у значенні розділу 2 Закону про харчові продукти" замінюються словами "речовини, еквівалентні харчовим добавкам відповідно до пункту 2 пункту 2 розділу 2 Кодексу про харчові продукти та корми".
      • 2. У Розділі 5 (3) та у Розділі 7 (2) речення 2 слова "Захист споживачів, харчування та сільське господарство" замінюються словами "Харчування, сільське господарство та захист споживачів".
      • 3. У пункт 6 вносяться такі зміни:
        • а) У пункті 1 інформація "Розділ 51, абзац 1, п. 2, абзаци 2 - 4 Закону про харчові продукти" замінена інформацією "Пункт 1, п. 1 розділу 58, пункти 4 - 6 Закону про харчові продукти. та код фіду ".
        • b) У пункті 2 інформація "Розділ 52 (1) № 2 Закону про харчові та товарні товари" замінена на "Розділ 59 (1) № 21, буква а Кодексу продовольства та кормів".
        • в) У пункті 3 вказівка ​​"§ 53, параграф 1 Закону про харчові та товарні товари" замінюється зазначенням "§ 60, параграф 1 Кодексу про харчові продукти та корми".
        • d) У пункті 4 вислів "Розділ 54 (1) № 2 Закону про харчові продукти" замінено твердженням "Розділ 60 (2) № 26, буква b Кодексу продовольства та кормів".
      • 4. До Додатку 2 вносяться такі зміни:
        • а) У розділ А. № 10 вносяться такі зміни:
          • аа) Заголовок викладений таким чином:

            bb) Додана наступна інформація;

        • b) У розділі "В. Мінерали" після "інформація про елементарне залізо (карбонільне + електролітичне + відновлене воднем)" вставляється "- бісгліцинат заліза".

    Стаття 2

    • Цей наказ набирає чинності наступного дня після його проголошення.
    • Федеральна рада схвалила.

    Бонн, 2006
    Федеральний міністр продовольства, сільського господарства та захисту споживачів
    Горст Зеехофер

    Причина

    А. Загальна частина

    Першим Указом про внесення змін до Постанови про харчові добавки (NemV), Директива Комісії 2006/37/ЄС від 30 березня 2006 року про внесення змін до Додатку II Директиви 2002/46/ЄС Європейського Парламенту та Ради щодо включення певних речовин (ABl . ЄС (№) L 94 с. 32), запроваджений у німецькому законодавстві.

    Крім того, цим вказівкою про внесення змін NemV адаптується до правової ситуації, зокрема щодо кримінальних положень, яке було змінено введенням в дію Кодексу про харчові продукти та корми від 1 вересня 2005 р. - LFGB - (Федеральний вісник закону I с. Зміни також потрібні шляхом зміни назви міністерства.

    Витрати, ціновий ефект Федеральний уряд не несе жодних витрат в результаті постанови.

    Положення може спричинити незначні додаткові витрати для федеральних штатів та муніципалітетів. Тому під час слухань федеральні штати були попрошені вказати, чи не призведе впровадження цього правила до додаткових витрат. Шлезвіг-Гольштейн згадав про такі додаткові витрати:

    Одноразовий персонал коштує 1000 євро
    Річна вартість матеріалу 500 €.

    Регламент не несе ніяких витрат для економіки. Вплив на окремі ціни, рівень цін та рівень споживчих цін не очікується. Фінансове навантаження на державні бюджети не вимагає жодного контрфінансування, яке побічно породжує цінові ефекти.

    B. Особлива частина

    До статті 1

    До номерів 1 і 3

    Пристосування норм до положень нового Кодексу про харчові продукти та корми.

    До числа 2

    Коригування через нову назву Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту споживачів.

    До числа 4

    Директивою Комісії 2006/37/ЄС від 30 березня 2006 року про внесення змін до Додатку II Директиви 2002/46/ЄС Європейського Парламенту та Ради щодо включення певних речовин (ОВ ЄС (No) L 94 с. 32 ) дві нові речовини (вітамінну сполуку (фолат) та іншу сполуку заліза) дозволено використовувати в харчових добавках.

    Тому Додаток 2 повинен бути відповідно змінений.

    До статті 2

    Стаття 2 регулює набрання чинності цим регламентом.

    Цей регламент також служить для імплементації Директиви Комісії 2006/37/ЄС від 30 березня 2006 року про внесення змін до Додатку II Директиви 2002/46/ЄС Європейського Парламенту та Ради щодо включення певних речовин (ABI. EU (No.) L 94 стор.32).

    Інформаційна система включає всі файли, впроваджені в екологічному режимі Інтернету для середовищ/сфер навколишнього середовища: відходи, загальна інформація, інженерія систем, будівництво, біотехнології, використання енергії, небезпечні товари, контроль за викидами, продовольство та товари, природа, захист рослин та тварин, ґрунти/забруднені місця, запобігання аваріям та боротьба зі стихійними лихами, Хімічні речовини, екологічний менеджмент та безпека праці, включаючи відповідні норми ЄС. Інформаційна система постійно оновлюється відповідно до законодавчих публікацій.

    З придбанням ліцензії, правом використання екологічної інформаційної системи в Інтернеті та використанням індивідуального екологічного онлайн-правового кадастру для підтвердження юридичної відповідності системи екологічного менеджменту відповідно до DIN ISO 14001 або регламенту екологічного аудиту (EG) 1221/2009, системи управління охороною праці та безпеки праці згідно OHSAS 18001 та системи енергоменеджменту Придбано відповідно до DIN ISO 50001.