Уряд видає розпорядження про піклування про фінанси закладів охорони здоров’я та
Гарантія призначена для всіх закладів охорони здоров’я, але насправді стосується тих, чиє фінансування скориговане відповідно до виду діяльності (ціноутворення на діяльність для надання невідкладної допомоги, діяльність, що фінансується за щоденними цінами для РСР та PSY для закладів, що підпадають під OQN). Що стосується решти видів діяльності (РСР та PSY та USLD, що перебувають у фондах), фінансування фонду вже дозволяє адаптуватись до виняткових обставин.

Гарантія становить мінімальну суму, яка замінює під час кризи винагороду, пов’язану з діяльністю, і може бути доповнена доходом від діяльності, що відповідає цьому періоду, якщо вони перевищують гарантовану суму.
Інша частина постанови: Соціальне забезпечення. Нинішня криза в галузі охорони здоров’я змусила уряд вжити виняткових заходів, щоб відкласти сплату соціальних внесків для роботодавців, які постраждали від цієї кризи.
Наслідком раптового переривання збору внесків є різке збільшення, і непередбачуваним чином, не лише потреб у фінансуванні основних схем соціального забезпечення, а й обов’язкових додаткових схем, які для покриття цих потреб доведеться вдатися позичати або швидко виділяти значну частину своїх резервів в надзвичайних умовах, які можуть бути несприятливими.
Для того, щоб захистити себе від будь-якого ризику для їхнього фінансового становища та гарантувати безперервність виплат допомоги, необхідно передбачити можливість для загальної системи соціального забезпечення робити тимчасові та виняткові грошові аванси за цими планами.
Указ № 2020-309 від 25 березня 2020 р., Що стосується гарантування фінансування закладів охорони здоров'я та обов'язкових додаткових схем соціального забезпечення
Президент республіки,
Про звіт прем'єр-міністра та міністра солідарності та охорони здоров'я,
Враховуючи Конституцію, зокрема її статтю 38;
Розглядаючи кодекс адміністративного судочинства, зокрема його статтю Р. 123-20;
Беручи до уваги Кодекс охорони здоров’я, зокрема його статтю L. 6111-1;
Беручи до уваги Кодекс соціального забезпечення та, зокрема, його статті L. 162-22-1, L. 162-22-6 та L. 162-23-1;
Розглядаючи надзвичайний закон № 2020-290 від 23 березня 2020 року щодо боротьби з епідемією covid-19, зокрема його статтю 11;
Заслухана Державна рада (соціальна секція);
Заслухала Рада міністрів,
Замовлення:
Стаття 1 Дізнайтеся більше про цю статтю ...
Стаття 2 Дізнайтеся більше про цю статтю ...
До 31 липня 2020 року Центральне агентство органів соціального забезпечення може, у виняткових випадках, надавати на 2020 фінансовий рік взамін винагороди, позик та грошових авансів строком менше дванадцяти місяців органам, що керують системою обов'язкового додаткового соціального забезпечення.
Ці позики та аванси можуть надаватися організаціям, згаданим у першому пункті, які через наслідки епідемії covid-19 для економічного та фінансового стану не можуть самостійно покрити всі свої витрати. Перелік цих органів встановлюється розпорядженням міністрів, відповідальних за соціальне забезпечення та бюджет.
Умови оплати праці та умови отримання цих позик визначаються договором, укладеним між відомством та відповідним органом та затвердженим протягом 15 днів міністрами, відповідальними за соціальне забезпечення та бюджет. Винагорода повинна щонайменше покривати витрати, зафіксовані Центральним агентством органів соціального забезпечення за цими позиками та авансами.
Стаття 3 Дізнайтеся більше про цю статтю ...
Прем'єр-міністр, міністр солідарності та охорони здоров'я та міністр дій та державних рахунків відповідають за застосування цього наказу, який буде опублікований в Офіційному віснику Французької Республіки.
Вчинено 25 березня 2020 р.
Президентом Республіки:
Прем'єр-міністр,
Міністр солідарності та охорони здоров’я,
Міністр дій та державних рахунків,