ЗАКОН № 2010-1488 від 7 грудня 2010 р. Про нову організацію ринку; електроенергія (1

Елемент

Національні збори та Сенат прийняли,
Президент республіки оприлюднює закон, зміст якого полягає в наступному:

нову

Стаття 1

Стаття 2

Після другого речення першого абзацу 2 ° статті 10 цього ж закону вставляється речення, сформульоване таким чином: "Установки, що реалізують когенерацію з використанням біомаси потужністю 2 мегават, отримують вигоду від цього зобов'язання щодо придбання. "

Стаття 3

Абзац десятий тієї ж статті 10 доповнюється реченням, викладеним таким чином:
"Це положення не поширюється на договори купівлі-продажу строком на п'ятнадцять років, які закінчуються з 2012 року, з яких гідроенергетичні об'єкти отримують вигоду, і які можуть бути поновлені після закінчення терміну їх дії на тих самих умовах та протягом п'ятнадцяти років, за умови завершення інвестиційної програми, визначеної декретом. "

Стаття 4

До Закону № 90-449 від 31 травня 1990 р., Спрямованого на реалізацію права на житло, вносяться такі зміни:
1 ° В останньому реченні першого абзацу статті 3 після слів: “вода та” вставляються слова: “постачальники”;
2 ° У абзаці п'ятому статті 6-1 після слів: "вода або" вставляються слова: "від постачальника";
3 ° У другому абзаці статті 6-3 слова: "компанії" Electricity de France "," Gaz de France "та кожного розподільника енергії або води" замінено словами: "кожного постачальника" енергії або води, що постачає споживачів.

Стаття 5

У першому реченні V статті 7 закону № 2003-8 від 3 січня 2003 року, що стосується ринків газу та електроенергії та державної енергетичної служби, слова: "на їх прохання" виключено.

Стаття 6

Стаття 7

Як перехідний захід, з метою сприяння безпеці постачання, зокрема, у пікові періоди споживання, та для застосування третього абзацу III статті 15 закону № 2000-108 від 10 лютого 2000 р., Що стосується модернізації та розвитку державної служби електроенергетики, оператор мережі громадського транспорту організовує конкурс тендерів відповідно до термінів, зокрема щодо обсягів, фіксованих цін та змінних цін, затверджених Комісією регулювання енергетики, для реалізації додаткового реагування на попит потужності протягом трьох років. Цей конкурс тендерів поновлюється щороку до моменту опублікування указу в Державній раді, про який йдеться у статті 4-2 цього ж закону.

Стаття 8

Стаття 14 вищезазначеного закону № 2000-108 від 10 лютого 2000 р. Доповнена трьома пунктами, сформульованими таким чином:
«На прохання місцевої влади керівник мережі громадського транспорту може брати участь у фінансуванні підземних робіт існуючих споруд, за які він відповідає з причин, пов’язаних з місцевим економічним розвитком або охороною навколишнього середовища. Її участь залежить від домовленості із зацікавленими місцевими органами влади, а її фінансовий внесок встановлюється відповідно до критеріїв та шкали, спільно узгодженої міністрами, відповідальними за економіку та енергетику, на пропозицію Регулюючої комісії.
"Однак, коли керівник мережі громадського транспорту вирішує скористатися проектом підземного споживання, щоб передбачити роботу з розвитку мережі, частина, що відповідає передбачуваним витратам на розробку, є його єдиною відповідальністю.
«Оператор мережі загального користування веде окремий облік цих інвестицій, згідно з правилами, затвердженими Комісією з регулювання енергетики. "

Стаття 9

Таким чином, до передостаннього абзацу III статті 15 цього ж закону вносяться зміни:
1 ° У першому реченні після другого входження слова: «транспорт» вставляються слова: «або до загальнодоступних розподільчих мереж»;
2 ° У другому реченні слова: „мережі” замінено словами: „цих мереж”;
3 ° Додано речення, сформульоване таким чином: "Коли він вирішує вимагати активації договору резервування електроенергії, укладеного відповідно до цього пункту, оператор мережі загального користування передає інформує операторів відповідних мереж загального розподілу. "

Стаття 10

Після статті 21-1 цього ж закону стаття 21-2 вставляється наступним чином:
“Мистецтво. 21-2.-Коли нормальна робота мережі громадського транспорту серйозно і негайно загрожує або вимагає резервів, які можна мобілізувати, оператор мережі громадського транспорту за власною ініціативою переходить до миттєвого переривання споживання кінцевих споживачів підключені до мережі громадського транспорту та з миттєвим профілем переривань.
"Умови затвердження кінцевих споживачів з миттєвим профілем переривань, загальні технічні процедури миттєвого переривання та перелік затверджених кінцевих споживачів з миттєвим профілем переривань встановлюються наказом Міністра, відповідального за енергетику, після висновку Комісія з регулювання енергетики.
«Обмеження державної служби, накладені таким чином на кінцевих споживачів із затвердженим профілем миттєвого переривання, підлягають компенсації з боку оператора мережі загального користування на умовах, встановлених спільним указом міністрів, відповідальних за економіку та енергетику, після думки Енергетики Регулятивна комісія. "

Стаття 11

Перед останнім абзацом II статті 4 цього ж закону вставляється пункт, сформульований наступним чином:
«Однак, що стосується підключення установки для виробництва електроенергії, внесок, сплачений вищезазначеному власнику проекту, повністю покриває витрати на підключення та розширення мереж, незалежно від того, чи виконується ця робота під наглядом роботи органів, що організовують публічний розподіл електроенергії, згаданий у статті 2, або розподіл менеджерів цих мереж, відповідно до розподілу, передбаченого концесійним договором або правилами надання послуг органу влади. "

Стаття 12

Стаття 13

Стаття 14

Стаття 15

У першому реченні 1 ° III статті 2 вищезазначеного закону № 2000-108 від 10 лютого 2000 року слова: "клієнтам, які не користуються правами, зазначеними у статті 22", замінено словами: "для споживачів, які отримують вигоди від регульованих тарифів на продаж електроенергії відповідно до умов статті 66 закону № 2005-781 від 13 липня 2005 року про програму, що встановлює керівні принципи енергетичної політики".

Стаття 16

Стаття 17

Стаття 18

Стаття 19

Таким чином, до статті 30-1 закону № 2004-803 від 9 серпня 2004 р., Що стосується державної служби електроенергії та газу та електроенергетичних та газових компаній, внесено зміни:
1 ° У другому реченні першого абзацу слова: "до 31 грудня 2010 року" замінено словами: "до дати ефективного впровадження системи регульованого доступу до історичної атомної електроенергії";
2 ° В кінці останнього речення другого абзацу слова: "від 1 січня 2011 р." Замінено словами: "на наступний день після ефективного впровадження пристрою для регульованого доступу до історичної ядерної електроенергії".

Стаття 20

III статті 20 закону № 2006-739 про програму, що стосується сталого управління радіоактивними матеріалами та відходами, доповнено чотирма абзацами, сформульованими наступним чином:
«Шляхом відступу, ядерному оператору надається п’ятирічна відстрочка реалізації плану конституції активів, визначеного в II, якщо виконуються наступні дві умови:
"1 ° Збори, зазначені в I, за винятком тих, що пов'язані з операційним циклом, що оцінюються в поточних євро за період з дати опублікування цього закону до 2030 року, складають менше 10% від загальної суми зборів, зазначених у тому ж I, за винятком ті, що пов'язані з операційним циклом, оцінені в поточних євро;
“2 ° Щонайменше 75% положень, зазначених у першому абзаці II, за винятком тих, що стосуються операційного циклу, покриваються станом на 29 червня 2011 року активами, згаданими в цьому самому II.
«До 29 червня 2016 р. Середньорічний розмір вищезазначених активів повинен бути додатним або нульовим після вирахування витрат на незавершені операції з демонтажу та асигнувань на нові нарахування, додані до зобов’язань цільових фондів. "

Стаття 21

Абзац третій I статті L. 2224-31 загального кодексу місцевих органів влади доповнено трьома реченнями, сформульованими наступним чином:
«Кожна організація з розподілу електроенергії та газу надсилає кожному із згаданих ліцензійних органів звіт про політику мережевих інвестицій та розвитку, передбачену 1 ° II статті 13 Закону 2004-803 від 9 серпня 2004 року, що стосується державної служби електроенергії і до газу та до електроенергетичних та газових компаній. На підставі цього звіту органи, що організовують, складають детальну оцінку виконання тимчасової програми всіх інвестицій, передбачених у розподільчій мережі. Ця попередня програма, яка конкретно визначає обсяг та місце роботи, складається під час відомчої конференції, скликаної під егідою префекта, яка надсилається кожному органу, що надає дотації. "

Стаття 22

V тієї ж статті L. 2224-31 доповнено абзацом, сформульованим наступним чином:
"Якщо компетенція органу, що організовує розподіл електроенергії або газу, була передана в одному з цих муніципалітетів державному органу міжмуніципального співробітництва до публікації згаданого Закону № 2004-803 від 9 серпня 2004 року, цей муніципалітет може, незважаючи на будь-які протилежні положення, бути уповноваженим представником держави у департаменті після консультації з відомчою комісією з питань міжмуніципального співробітництва щодо навчання, передбаченого в другому пункті статті L. 5211-45, вийти із державної установи міжмуніципальної співпраці, коли ця установа не вирішить скористатися правом, передбаченим першим абзацом цього V.

Стаття 23

I. - Розділ 2 глави III заголовку III книги III другої частини того ж кодексу викладений таким чином:

"Муніципальний податок на кінцеве споживання електроенергії

"Відомчий податок на кінцеве споживання електроенергії